Wiek
2 lat
Miasto
Warszawa
Leti jest u nas krótko, ale już możemy powiedzieć, że ma zdecydowanie duszę i charakter teriera - aktywna, żywiołowa i niezależna. Oswajanie jej zajęło nam dłuższą chwilę, ale widzimy, że w tym - na pozór - bardzo odważnym ciałku,
... więcejkryje się też wrażliwa sunia, która szuka wsparcia w człowieku. Kiedy się do nas przekonała, zaczęła częściej inicjować kontakt i odpoczynek u naszego boku.
Niestety nasza nowa podopieczna zupełnie nie umie odnaleźć się w schroniskowych warunkach. Jest przytłoczona i przebodźcowana ilością psów, jaka ją otacza. Powinna jak najszybciej zmienić otoczenie na domowe warunki!
Leti szuka domu, w którym będzie mogła się wyciszyć oraz angażujących spacerów poza nim. Jej przyszli opiekunowie powinni znać podstawy psiej mowy ciała i mieć pomysły na wychowanie młodej, energicznej suni. Z Leti trzeba przepracować nieumiejętność kontaktu z innymi psami - mądrze go dawkować, aby mogła się poczuć bezpieczna, a jednocześnie nie ograniczać, aby zrozumiała, że to coś normalnego. Ostatnio w tej kwestii zaczęła robić spore postępy i ma już kilku spacerowych kumpli.
Polecamy ją do domu//mieszkania w spokojniejszej dzielnicy, poza ścisłym centrum miasta. Będzie wspaniałą towarzyszką dla aktywnych ludzi.mniej