Walczymy o nowe życie dla kotów ze schroniska!

Zbiórka na koty

W schroniskach dla zwierząt w całej Polsce przebywają tysiące kotów. Niektóre spędzają tam wiele miesięcy, niektóre wiele lat, a niektóre do końca swoich dni są skazane na schroniskowy los. Jedyną szansą na nowe lepsze życie dla tych zwierząt jest adopcja, czyli znalezienie człowieka, który da im prawdziwy kochający dom.

Zbiórka na koty
Zbiórka na koty

O ile kociaki lub koty rasowe ze schronisk cieszą się zainteresowaniem wśród osób decydujących się zaadoptować czworonoga, o tyle koty dorosłe lub te po życiowych przejściach mają większy problem ze znalezieniem nowego domu. Dla nich los nie jest już tak przychylny, a przecież one tak samo zasługują na miłość i na życie u boku kochającego człowieka jak ich pozostali koci koledzy.

Zbiórka na koty
Zbiórka na koty

Fundacja dla zwierząt Puszatek walczy o lepszy los dla wszystkich kotów ze schronisk. Naszą misją jest znalezienie domu dla każdego kota znajdującego się w schroniskach w całym kraju. Do tej pory udało nam się znaleźć nowy dom dla prawie 9.000 zwierząt! Każda z tych adopcji to wielki sukces, gdyż pozwoliła dać nowe życie tym zwierzętom i uratować je przed spędzeniem reszty życia w schronisku.

Nasze motto to: Nie każdy dom musi mieć kota, ale każdy kot musi mieć dom!

Zbiórka na koty

Nasza Fundacja na Puszatek.pl prowadzi Ogólnopolski Rejestr Zwierząt ze Schronisk, poprzez który łączymy zwierzęta ze schronisk z osobami, które chcą adoptować zwierzaka ze schroniska. Rejestr jest całkowicie bezpłatny zarówno dla schronisk jak i dla osób chcących zaadoptować psa lub kota. Pomagamy także schroniskom do starczając im najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak specjalistyczna karma dla zwierząt, preparaty na pchły i kleszcze, obróżki dla zwierząt czy środki czystości.

Zbiórka na koty

Potrzebujemy Waszego wsparcia, aby dalej pomagać kotom ze schronisk i aby walczyć z problemem bezdomności zwierząt. Zebrane środki przeznaczymy na utrzymanie i dalszy rozwój skutecznego systemu wsparcia adopcyjnego, dzięki czemu znajdziemy nowe domy dla kolejnych tysięcy kotów ze schronisk. Tylko z Waszą pomocą możemy odmienić los tych cudownych zwierząt.

Prosimy o Waszą pomoc w imieniu tych wszystkich kotków, które przebywają w schroniskach i które z nadzieją wyczekują na odmianę swojego losu oraz na swojego nowego człowieka, który zdecyduje się dokonać adopcji i obdarzyć je miłością.

Zbiórka na koty
Logo fundacji
Organizator i cel zbiórki
Fundacja dla zwierząt Puszatek
Walczymy o nowe życie dla kotów ze schroniska
Logo fundacji
Organizator i cel zbiórki
Fundacja dla zwierząt Puszatek
Walczymy o nowe życie dla kotów ze schroniska