O Fundacji dla Zwierząt Puszatek

Fundacja dla Zwierząt Puszatek walczy z bezdomnością zwierząt u samych podstaw tego problemu, pomagając schroniskom w znajdywaniu nowych domów dla przebywających u nich zwierzaków.

Prowadzimy Ogólnopolski Rejestr Zwierząt ze Schronisk, na którym znajdziesz psy i koty do adopcji ze schronisk z całej Polski. U nas w szybki i bezpłatny sposób znajdziesz zwierzaka ze schroniska, którego możesz adoptować.

Jak to działa? To bardzo proste!

  1. Wyszukaj zwierzaka, przeglądając psy i koty ze schronisk z całej Polski
  2. Skontaktuj się z wybranym psem lub kotem
  3. Spotkaj się ze zwierzakiem w schronisku i adoptuj go, dając mu nowy kochający dom

Nie kupuj – adoptuj!

Każdego dnia w schroniskach w całej Polsce tysiące psów i kotów czekają na nowy dom. Są to nie tylko dorosłe psy i koty, ale także szczeniaki oraz kocięta. Adopcja psa lub kota ze schroniska nie tylko odmieni życie tego zwierzaka, ale także da Tobie lojalnego i kochającego przyjaciela.

Zamiast przeglądać wiele stron internetowych wielu różnych schronisk, na Puszatek.pl w jednym miejscu znajdziesz psy i koty z całej Polski, które z nadzieją czekają na adopcję i swojego nowego człowieka, który odmieni ich los. U nas możesz dowolnie filtrować zwierzaki ze schronisk, aby w prosty sposób znaleźć psa czy kota, którego chcesz adoptować i któremu zdecydujesz się dać nowy kochający dom.

Wybierz wymarzonego czworonoga i zdecyduj się na adopcję zwierzaka. W ten sposób ratujesz życie psa lub kota i zyskujesz wspaniałego przyjaciela, który obdarzy Cię bezinteresowną oraz bezgraniczną miłością.

CO ROBIMY