WSPÓŁPRACA ZE SCHRONISKAMI

Fundacja Puszatek prowadzi Ogólnopolski Rejestr Zwierząt ze Schronisk. Co roku nasz rejestr odwiedza >150.000 osób zainteresowanych adopcją zwierząt.

Komu pomagamy?

Pomagamy schroniskom dla zwierząt w szukaniu nowych domów dla przebywających u nich zwierząt. Współpracujemy z kilkudziesięcioma schroniskami z całej Polski (np.: z Warszawy, Trójmiasta, Rzeszowa, Kielc, Zielonej Góry itd., w tym z grupą OTOZ Animals).

Ile to kosztuje?

Dla schronisk uczestnictwo w rejestrze jest bezpłatne.

Jak to działa?

Schronisko otrzymuje od nas dane do logowania do swojego indywidualnego profilu na Puszatek.pl, gdzie dodaje i aktualizuje swoje zwierzaki. My zaś promujemy Wasze zwierzaki i przekierowujemy osoby zainteresowane ich adopcją do kontaktu bezpośrednio z Waszym schroniskiem.

Jak dołączyć?

Prowadzisz schronisko i chcesz dołączyć do bezpłatnego Ogólnopolskiego Rejestru Zwierząt ze Schronisk „Puszatek”? Napisz do nas!

DOŁĄCZ DO REJESTRU

Skontaktuj się z nami:
Email:info@puszatek.pl
Telefon:+48 791 615 789

POLECAJĄ NAS

„Ogłaszamy nasze zwierzaki na bezpłatnym rejestrze Puszatek.pl, dzięki któremu otrzymujemy wiele zapytań od osób szukających psów i kotów do adopcji. Korzystanie z profilu schroniska jest bardzo łatwe, a dodawanie zwierzaka trwa jedynie kilka sekund. Polecamy współpracę z Puszatek.pl.”
„Puszatek.pl pomaga bezpłatnie promować psy i koty z naszego schroniska, co zwiększa ilość zwierząt, które przekazujemy do adopcji. Polecamy współpracę z Puszatek.pl wszystkim schroniskom.”
„Dzięki ogłaszaniu zwierzaków na Puszatek.pl z naszym schroniskiem kontaktuje się wiele osób zainteresowanych adopcją przebywających u nas psów i kotów. Dodawanie zwierzaków na panelu schroniska jest bardzo proste i szybkie. Polecamy schroniskom korzystanie z Puszatek.pl.”
"Polecamy schroniskom dodawanie przebywających u nich psów i kotów do Ogólnopolskiego Rejestru Zwierząt prowadzonego przez Fundację Puszatek. Za pośrednictwem rejestru do naszego schroniska zgłasza się wiele osób zainteresowanych adopcją, a dodawanie i aktualizowanie zwierzaków na profilu schroniska jest bardzo proste.”