Walczymy o nowe życie dla psów ze schroniska!

W schroniskach dla zwierząt w całej Polsce przebywają tysiące psów. Niektóre spędzają tam wiele miesięcy, niektóre wiele lat, a niektóre do końca swoich dni są skazane na schroniskowy los. Jedyną szansą na nowe lepsze życie dla tych zwierząt jest adopcja, czyli znalezienie człowieka, który da im prawdziwy kochający dom.

O ile szczeniaki lub psy rasowe ze schronisk cieszą się zainteresowaniem wśród osób decydujących się zaadoptować czworonoga, o tyle psy dorosłe lub te po życiowych przejściach mają większy problem ze znalezieniem nowego domu. Dla nich los nie jest już tak przychylny, a przecież one tak samo zasługują na miłość i na życie u boku kochającego człowieka jak ich pozostali psi koledzy.

Fundacja dla zwierząt Puszatek walczy o lepszy los dla wszystkich psów ze schronisk. Naszą misją jest znalezienie domu dla każdego psa znajdującego się w schroniskach w całym kraju. Do tej pory udało nam się znaleźć nowy dom dla prawie 9.000 zwierząt! Każda z tych adopcji to wielki sukces, gdyż pozwoliła dać nowe życie tym zwierzętom i uratować je przed spędzeniem reszty życia w schronisku.

Nasze motto to: Nie każdy dom musi mieć psa, ale każdy pies musi mieć dom!

Nasza Fundacja na Puszatek.pl prowadzi Ogólnopolski Rejestr Zwierząt ze Schronisk, poprzez który łączymy zwierzęta ze schronisk z osobami, które chcą adoptować zwierzaka ze schroniska. Rejestr jest całkowicie bezpłatny zarówno dla schronisk jak i dla osób chcących zaadoptować psa lub kota. Pomagamy także schroniskom dostarczając im najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak specjalistyczna karma dla zwierząt, preparaty na pchły i kleszcze, obróżki dla zwierząt czy środki czystości.

Potrzebujemy Waszego wsparcia, aby dalej pomagać psom ze schronisk i aby walczyć z problemem bezdomności zwierząt. Zebrane środki przeznaczymy na utrzymanie i dalszy rozwój skutecznego systemu wsparcia adopcyjnego, dzięki czemu znajdziemy nowe domy dla kolejnych tysięcy psów ze schronisk. Tylko z Waszą pomocą możemy odmienić los tych cudownych zwierząt.

Prosimy o Waszą pomoc w imieniu tych wszystkich piesków, które przebywają w schroniskach i które z nadzieją wyczekują na odmianę swojego losu oraz na swojego nowego człowieka, który zdecyduje się dokonać adopcji i obdarzyć je miłością.

Organizator i cel zbiórki
Fundacja dla zwierząt Puszatek
Walczymy o nowe życie dla psów ze schroniska
Organizator i cel zbiórki
Fundacja dla zwierząt Puszatek
Walczymy o nowe życie dla psów ze schroniska