Wiek
12 lat
Miasto
Choszczno (k. Szczecina)
PORZUCONA PO 12 LATACH😢☹️
Co czuje pies skrzywdzony przez człowieka, pies, któremu człowiek odebrał szanse na godną starość i dobrą śmierć? Pies porzucony jak śmieć po 12 latach wspólnego życia u boku człowieka???? Ja wiem co j
... więceja czuję! Czuję gniew, złość, wściekłość… i miałabym wielką ochotę życzyć sprawcom tego psiego nieszczęścia wszystkiego najgorszego! Ale nie zrobię tego bo wiem że los bywa sprawiedliwy, , że ”karma” wraca! I bardzo liczę na to, że w tym przypadku również wróci!
Dianka miała dom, po śmierci Pani jej jedynym opiekunem, obrońcą i przyjacielem był jej Pan. Pech sprawił, że Pan szybciej niż Dianka stracił zdrowie i sprawność, i że nim chciała opiekować się jego córka-zabrała go do siebie, dla Dianki nie było tam miejsca, więc sunie pozostawiła bez opieki na wiosce. Seniorka Dianka po 12 latach życia u boku człowieka miała sobie poradzić sama! To jakaś paranoja, nie wiem skąd ludzie biorą takie pomysły?!
Przez jakiś czas Dianka mieszkała na klatce i dokarmiali ja sąsiedzi ale gdy przyszły mrozy zrobiło im się jej żal i poinformowali schronisko. Nikt nie chciał jej przygarnąć więc 14.12.2022 roku trafiła do schroniska. I tak pękło serce Dianki 💔 Nasze pęka gdy patrzymy jaka jest smutna 💔. Opiekujemy się nią najlepiej jak możemy, dajemy jej tyle miłości i zainteresowania na ile starcza nam rąk-ale to wciąż mało. Zadbaliśmy o jej zdrowie - w piątek 13.01 przeszła zabieg sterylizacji i usunięcia listwy mlecznej bo znaleziono na niej guzka, na kilka dni schronienie znalazła w budynku,ale lada moment będzie musiała zwolnic miejsce dla innego psa w potrzebie i wróci do klatki. Dlatego PILNIE szukamy dla niej domu!
Dianka jest bardzo grzeczna, nie stwarza problemów. w boksie mieszka z samcem i suczka – dogadują się bez problemu. Zna smycz i potrafi na niej chodzić, nie jest agresywna, lubi pieszczoty i się ich domaga, lubi tez smakołyki …To pies w typie jamnika długowłosego choć ciut większy (waży może 13 kg).
Jest zaszczepiona, wysterylizowana i ma czip… Brakuje jej tylko dobrego człowieka u boku
🙏PROSIMY O DOM DLA DIANY🙏
Kontakt w sprawie adopcji 503 020 184 (Kinga) lub biuro schroniska 513 135 375 (w godz 8-16)
mniej