Schronisko dla zwierząt w Nowym Dworze Mazowieckim
Płeć
Ona
Wielkość
Duży
Wiek
2 msc
Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki (k. Warszawy)
Imię: Evita
Rasa: mix
Ur. 02. 2016
Płeć: samica
Wielkość: duża
Waga: 30 kg
Evita to młoda suczka w typie owczarka niemieckiego. Została znaleziona w lesie na terenie gminy Wołomin. Jest bardzo wesoła i żywiołowa, zawsze chętna d... więcejo biegania, skakania i innych psich akrobacji. Evita jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, kocha wszystkich i to już od pierwszego wejrzenia. Akceptuje też inne psy, świetnie dogaduje się z kolegą z boksu. Sunia zna smycz, ale potrzebuje jeszcze treningu żeby spacer z nią był przyjemnością.
WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?
-------------------------------------------
PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
-------------------------------------------
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.
Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.plmniej