12.08.2014r. Mirella wróciła do schroniska po roku! Dlaczego? Ponieważ przeskakuje przez ogrodzenie. Ale czy naprawdę jest to powód, aby pozbyć się przyjaciela z domu...? Skazać go na ponowną odsiadkę w schronisku...?
Mirellę nie rozpiesz... więcejczało życie. Gdy trafiła pierwszy raz do schroniska miała na szyi kolczatkę. Została wtedy odebrana właścicielowi za złe traktowanie. Jednak Mirella nadal ufa ludziom, pragnie ich obecności, dotyku. Jest radosnym i mądrym psem, uwielbia spacery, zna podstawowe komendy, jest grzeczna, posłuszna i bardzo stęskniona obecności człowieka. Pewnego dnia uśmiechnął się do niej los. Wypatrzył ją Ktoś wsród dziesiątek smutnych oczu błagających o dom.
Niestety to szczęście trwało tylko rok, a przecież miało trwać całe jej życie. Mirelka została oddana do schroniska. Kto na nowo pokocha Mirelkę i już tak na zawsze???
Adoptowana: 5.10.2018
Oddana z adopcji: 08/10/2018.
Kolejna próba adopcji zakończona niepowodzeniem.(28/09/2024)
KASTROWANA.mniej