Puszatek.pl

ingrid

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 2 lata
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Zielona Góra
  • TELEFON 68... Pokaż numer telefonu 68 353 55 85

Sunia przyjechała do nas 28.05.2021r., została odebrana interwencyjnie z koszmarnych warunków. Zagłodzona, bita, pozostawiona w zamkniętym mieszkaniu. I chociaż udało się jej powrócić do zdrowia i dzisiaj nie widać już wystających żeber, to niestety ból i krzywda pozostały w jej pamięci. Ingrid jest dominująca, reaktywna, broni zasobów i osobę, która prowadzi ją na smyczy. Jest bardzo silna, ciągnie na spacerach, szuka bodźców do rozładowania energii. Uwielbia wodę, pluskanie się w strumyku. Nie akceptuje innych psów, kotów również. Brakuje jej stabilności, pewności siebie i zaufania do ludzi. Potrzebuje człowieka, który wskaże jej drogę, nada kierunek i skoryguje cierpliwością, ale i stanowczością jej niepożądane zachowania.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

dorado_photo

DoradoMiasto: Wejherowo

Cześć Człowieki, sprawa jest. Niestety wróciłem z adopcji. Nowi opiekunowie bardzo starali się zapewnić mi jak najlepsze warunki. Pokochali mnie, rozpieszczali i chodzili na długie spacery. Niestety nie nadążali za moim szalonym tempem i energicznym usposobieniem. Pracowałem nawet pod okiem behawiorysty. Niestety nie udało mi się opanować swoich chęci pędzenia przed siebie. Pomimo tego, że miałem ogród w którym do woli mogłem biegać na spacerach nie dawałem za wygraną. Właściciele wciąż ulegali kontuzjom a mi było przykro, bo to silniejsze ode mnie. Wykryto u mnie alergię na karmę zbożową, to oczywiście nie był problem dla moich opiekunów i dbali abym jadł zdrowo. Szukam rodziny, która poradzi sobie z moją siłą i wspólnie będziemy wiedli aktywne życie. Mam na imię Dorado. Lubię schroniskowych opiekunów ale wiecie sami … co własne posłanie, to własne. Jestem młody, silny i z pewnością nie jestem agresywny. Szukam przyjaciela, który będzie wraz ze mnę zdobywał świat. Razem łapa w łapę przemierzymy kilometry spacerowych ścieżek i leśnych szlaków. Zapraszam Cię na wspólny spacer adopcyjny. Nie martw się z pewnością się polubimy. Jeśli aktywnie spędzasz wolny czas i masz dobre serce i dużo miłości i cierpliwości to chyba właśnie na Ciebie czekam w schronisku. Mam tyle energii, że nie będziesz się ze mną nudził – obiecuję. Pamiętaj, że najpierw trzeba się skontaktować telefonicznie z biurem adopcyjnym schroniska. Więc bierz telefon w łapki i dzwoń. (Dorado – trafił do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa dnia 06 kwietnia 2020 r. Psiak został znaleziony w miejscowości Skrzeszewo Żukowskie w gminie Żukowo) OTOZ Animals Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce / koło Wejherowa Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino tel. biuro adopcyjne: 607-540-557 adres e-mail: dabrowka@otoz.pl Godziny urzędowania biura adopcyjnego 10.30-17.00 Nie możesz adoptować przyjaciela? Zostań wirtualnym opiekunem. http://schroniskodabrowka.pl/adopcje/adopcja-wirtualna/
PłećON WiekBrak Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.