Puszatek.pl

kofi

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 1 rok
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Oświęcim
  • TELEFON 69... Pokaż numer telefonu 692 877 699

Kofi tak naprawdę dopiero po kilku miesiącach spędzonych z nami pozwoliła do siebie podejść, pozwoliła się dotknąć, pozwoliła zacząć pracę… Straszne co musiała przejść skoro najdelikatniejszy dotyk sprowadza ją o niewyobrażalną panikę. Całe swoje życie od szczeniaka spędziła wraz z trójką innych suczek w kojcu, strasznie brudnym i zagraconym, bez dostępu do światła… Wszystkie suczki znalazły nowe domy oprócz Kofi. Dopiero od kilku tygodni zaczęła pracę nad sobą, pozwala się już zapinać i wychodzić na spacer chodź dalej dopiero się tego uczy. Szukamy dla Kofi spokojnego domu, najlepiej z drugim psiakiem tak aby mogła się od niego uczyć. Przed nią jeszcze masa pracy jednak z cierpliwym opiekunem na pewno odwdzięczy się za to niewyobrażalną miłością!

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

ptyś_photo

PtyśMiasto: Kielce

Ptyś To nieuchwytny do niedawna uciekinier, który przez wiele miesięcy nie pozwalał się schwytać. Na początku zupełnie nie znał smyczy. Teraz Ptyś chętnie chodzi na spacery, choć jeśli coś go wystraszy, potrzebuje chwili czasu na to, żeby dalej kontynuować wędrówkę. W przypadku spacerów z Ptysiem należy zachować ostrożność, to bardzo mądry i sprytny psiak:) Jego socjalizacja jest na bardzo dobrym etapie, Ptyś jest chętny do kontaktu z ludźmi, wystawia brzucho do głaskania i poddaje się człowiekowi, nie ma w nim grama agresji. Jest psem bardzo uległym, ustalił już kto i kiedy daje smaczka i to że miska codziennie jest pełna. Aktualnie ćwiczy coraz dłuższe spacery i wesoło merda przy tym ogonem, otuchy dodają mu inne suczki. Życie na wolności nauczyło go radzenia sobie w każdych warunkach, więc i tu w schronisku dzielnie prze do przodu. Dla Ptysia najchętniej szukamy mieszkania w bloku. Obawiamy się, że w przypadku domku z podwórkiem, Ptyś przy pierwszej okazji uciekłby przeskakując przez płot. Musiałby być wypuszczany na podwórko wyłącznie na lince w obecności człowieka. Mieliśmy już okazję zobaczyć, że praktycznie żadna przeszkoda nie jest dla niego niemożliwa do pokonania. Mimo całej sympatii do ludzi Ptyś średnio akceptuje inne psiaki, akceptuje nienachalne suczki, które są dla niego dużym wsparciem. Mocno wierzymy, że gdzieś czeka na niego wygodna kanapa wraz z kochającym, odpowiedzialnym człowiekiem. Data urodzenia: ~2014 Waga: 13,5kg
PłećON Wiek7 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.