Puszatek.pl

cezar

Cezar został przywieziony do nas z łańcuchem jako 'pies agresywny'. Nasza wolontariuszka wypuściła go z klatki kennelowej, i ok 20 min zajęło jej, zanim łańcuch odpięła...Małymi kroczkami...psiak zrozumiał , że nikt nie robi mu nic złego...smaczki, mięsko...i Cezar (Synuś) dał się przekonać. Dogada się z suczkami, z samcami nie koniecznie...ładnie chodzi na smyczce. Nie jest psem dla każdego, jeżeli ktoś chce psa do tulenia i całowania musi powtórzyć to, co zrobiła nasza znajoma- wtedy psiak da przy sobie zrobić kilka rzeczy (ale nie wszystko). Tu musi być świadoma adopcja. Twardy charakter i mądry przewodnik dla psa. Cezar ma ok 6 lat, waży ok 13 kg, przed kolano

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

pong_photo

PongMiasto: Warszawa

Pong jest kotem bardzo skrzywdzonym przez człowieka. W wynikuwieloletnich zaniedbań, głodu, braku szczepień, odrobaczeń, leczenia Pong jaki pozostałe koty z Mokotowa miał problemy ze zdrowiem. Trzeba było usunąć chore, nieleczone oko a także zoperować złamana żuchwę. Po mimo groźnego wyglądu zbója jest bardzo lękliwy, potrafi też wpaść w panikę. Czas najchętniej spędza w swojej kryjówce, w ogromnym Zamku, który nasze koty dostały w prezencie od sympatyka. Pong przyjaźni się z rudym Pingiem ale też dobrze odnajduje się w grupie kotów. Kompletnie jednak nie radzi sobie z obecnością człowieka ???? Jedynym ratunkiem dla niego i szansą na normalność jest dom i człowiek, z którym będzie mógł spędzać czas częściej niż ma taka możliwość w Schronisku. Niestety nie możemy dać żadnych gwarancji na to, że stanie się miziastym przytulakiem ???? Dlatego szukamy opiekuna i domu, cierpliwego, który za swój cel stawia pomoc bardzo potrzebującemu kotu. Kotu skrzywdzonemu i nieufnemu. Tylko w domu, otoczony troską, miłością i spokojem ma szansę w pełni się otworzyć i poczuć czym jest normalne życie. Szukamy domu, który gotowy jest dać biednemu kotu wiele jednocześnie nie oczekując nic w zamian... BIEŻĄCE INFORMACJE O KOTACH Z KORABEK https://m.facebook.com/koty.z.korabek/ INFORMACJE O INTERWENCJI: Pong trafił pod opiekę Fundacji w wyniku interwencji w mieszkaniu na Mokotowie. Wyniszczony, wychudzony ze śladami walk i przebytego kociego kataru. Kilka miesięcy zajęło doprowadzenie go do takiego stanu jak teraz. Obecnie z wyglądu w niczym nie przypomina kocura z dnia interwencji . Pod względem psychicznym nadal jednak wymaga pracy.
PłećON Wiek11 lat Wielkość-

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.