Puszatek.pl

rodzeństwo

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 7 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Radom
  • TELEFON 50... Pokaż numer telefonu 503 171 865

MURZYNEK I MURZYNKA Trafiły do Nas jako maleńkie kulki W schronisku są od 7 lat ...Do adopcji są wyłącznie jako para. Są dla siebie wsparciem i ostoją. Jakie są na codzień ? Murzynka bardziej otwarta , Murzynek nie zaufa od razu. Jak pokochają to całym swoim psim serduszkiem. Uwielbiają ruch na świeżym powietrzu, są aktywne i bardzo posłuszne. Nie odnajdą się mieście ani w bloku. Szukamy domu z ogrodem dla tej cudownej parki. Obowiązuje wizyta przed-adopcyjna oraz ankieta przed-adopcyjna.Wymagamy również dwóch spacerów zapoznawczych co oznacza, że należy przyjechać do Schroniska na zapoznanie. Szukamy im absolutnie najlepszego domu.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

kometa_photo

KometaMiasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Imię: Kometa Rasa: mix Ur. 23.08.2021r Płeć: samica Wielkość: mała Waga: 8 kg Aktualizacja: Pieski sporo urosły a leczenie przyniosło skutki i wyglądają coraz lepiej. Otworzyły się w stosunku do człowieka, są śmielsze i chętniej nadstawiają główki prosząc o głaski. Czy Ktoś je pokocha i sprawi, że będą szczęśliwe? Kometa to psinka znaleziona razem z rodzeństwem na terenie Miasta Sochaczew. Dzieciaczki mają problemy skórne i są w trakcie leczenia. W pierwszym kontakcie z człowiekiem nie czują się pewnie, widać, że wcześniej nie miały okazji zawierać bliższych znajomości. Pieski są troszkę zdezorientowane w nieznanym im otoczeniu. Powolutku przełamują swoje obawy, otwierają się i coraz chętniej podchodzą do opiekuna aby się przytulić. Uwielbiają swoje towarzystwo, wspólne zabawy i psoty. Są rozbrykane i wesołe. Nie znamy rodziców maluchów ale zapowiadają się na średnie/duże psiaki. Czy ktoś pokocha te cudaczki i przygarnie do wspaniałych, pełnych szczęścia domków? NIE KUPUJ – ADOPTUJ! Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy. PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl
PłećONA Wiek5 msc Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.