Puszatek.pl

czekoladek

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 7 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Radom
  • TELEFON 50... Pokaż numer telefonu 503 171 865

CZEKOLADEK wiek : 6 lat Wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Czekoladek to pies bardzo doświadczony bezdomnością. Do dziś boi się wielu rzeczy, których nie zna. Uczy się chodzić na smyczy. Wrażliwy i bardzo inteligentny. Potrzebuje doświadczonego i cierpliwego opiekuna. Bardzo cierpi za kratami. Bez żadnego problemu dogada się z innym psim towarzyszem. W Schronisku w Skaryszewie oczekuje na dom.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

samira_photo

SamiraMiasto: Wejherowo

Samirka nieśmiało wypatruje kochającej rodziny... Samira trafiła do schroniska trafiła do nas 22 marca 2022 roku z miejscowości Będargowo. Seniorzy zajmują szczególne miejsce w sercach schroniskowych pracowników. Często niechciane i porzucone, ze względu na swój stan zdrowia i nieporadność. Najprawdopodobniej, właśnie taki los spotkał naszą Samirę... Osierocona, z dnia na dzień, nie była w stanie zadbać o siebie i zapewnić bezpieczną kryjówkę. Nie wiemy, co wydarzyło się, gdy sunia została bezdomna. Możemy sobie jedynie wyobrażać, czytając wyniki jej badań... "Złamanie lewej kości strzałkowej, w dwóch miejscach, w połowie długości, przepuklina pępkowa, przepuklina pachwinowa oraz wiele schorzeń, wynikających z wieloletnich zaniedbań...". Dodatkowo, ta bidulka została dość dotkliwie pogryziona w okolicy karku i grzbietu, przez co najmniej jednego psa. Ogólny stan również był dramatyczny... Okrywa włosa pokryta grubą warstwą pcheł, silnie starte zęby, postępująca zaćma, szmery sercowe, wycieńczenie oraz odwodnienie. Natychmiast została jej udzielona pomoc weterynaryjna, wykonano szereg badań i zastosowano leczenie. Dziś nasza dzielna pacjentka czuje się o wiele lepiej. Zaczęła wychodzić, na krótkie spacery i cieszy się na każdy kontakt z opiekunem. Uwielbia towarzystwo swoich schroniskowych kuzynów i kuzynek i chętnie wyleguje się w promieniach słońca. Przed nią jeszcze zabieg usunięcia guzów listy mlecznej, ale mamy nadzieję, że rekonwalescencję przejdzie u boku swoich człowieków. Szukamy dla Samiry odpowiedzialnej rodziny, która zadba o jej zdrowie i komfort oraz podaruje jej mnóstwo miłości i czułości. W życiu piękne są tylko chwile... Wspólnie możemy zapewnić jeszcze wiele szczęśliwych chwil w życiu Samiry! Samira przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce k. Wejherowa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 607 540 557 lub mail dabrowka@otoz.pl ------------------------------------------------ POMÓŻ NAM POMAGAĆ Jeśli nie możesz adoptować psa, kota - adoptuj wirtualnie , przekaż 1% podatku ( Krajowy Rejestr Sądowy : KRS 0000069730 ), zostań wolontariuszem lub prześlij darowiznę pieniężną na konto schroniska : OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce Dąbrówka Młyn 30 , 84-242 Luzino PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616 Psiaki i kociaki będą Ci wdzięczne...
PłećON Wiek10 lat Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.