Puszatek.pl

cha-cha

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 4 lata
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Radom
  • TELEFON 50... Pokaż numer telefonu 503 171 865

Cha-Cha nie bez powodu takie ma imię. Na widok człowieka tak się cieszy , że zamiata całą dupcią :) Cha-cha jest 4 letnią , średniej wielkości suczką. Wesoła i otwarta na nowe znajomości , za człowieka dosłownie da się pokroić. Żywiołowa i aktywna i takiego domu też poszukujemy dla suni. Cza-cza pięknie chodzi na smyczy. Stosunek do psów - z jednymi się lubi z innymi nie.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

lechu_photo

LechuMiasto: Zielona Góra

Piesek trafił do nas 12.06.2021. Został przywieziony na zlecenie gminy Szprotawa z miejscowości Leszno Górne. Lechu jest silnym, bardzo dominującym psem. Pobyt w schronisku działa na niego bardzo stresująco i pobudzająco. Psy, masowy zgiełk, szczekania, wszystko to sprawia, że trudno mu się wyciszyć. Lechu nie akceptuje innych czworonogów natomiast do ludzi nie wykazuje agresji. Jego żywiołowość sprawia, że nie łatwo jest mu założyć szelki. Przy wychodzeniu z kojca bardzo się nakręca na inne mijane psy, wtedy trzeba uważać, żeby nie zaczął podgryzać. Na spacerze, kiedy nie ma w pobliżu innego psa Lechu się wycisza i taki spacer z nim to tylko przyjemność; trochę ciągnie ale jest to spowodowane małą ilością spacerów i brakiem wybiegania, przybiega na zawołanie, siada na komendę, lubi być wtedy głaskany. Niestety taki spokojny spacer trwa do czasu kiedy na jego drodze nie stanie inny pies. Wtedy nawet z dużej odległości obszczekuje i mocno do niego ciągnie. Każdy pies na jego drodze to błyskawiczna reakcja pełna agresji. Lechu bardzo lubi przebywać na wybiegu i biegać sobie bez smyczy. Praca z takim psem w schronisku jest ciężka. Jest to bardzo wyboista ścieżka, do mocno zestresowanego serca. Lechu potrzebuje silnego opiekuna, który nie przestraszy się jego nadpobudliwości i będzie potrafił nad nią zapanować. Wyznaczy zasady i granice w jego postępowaniu - nauczy ich i konsekwentnie będzie pilnować jego zachowania. Jednak czy to oznacza, że Lechu nie znajdzie swojego miejsca gdzie będzie kochany?
PłećON Wiek6 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.