Puszatek.pl

nikoś

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 8 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Radom
  • TELEFON 50... Pokaż numer telefonu 503 171 865

Nikoś ♥️ Wiek około 8 lat. Nikoś to najcudowniejszy pies , kocha wszytko i wszystkich . Dzieci , dorosłych, inne psy. Pięknie chodzi na smyczy . Uwielbia ruch na świeżym powietrzu . Nikoś to pies średniej wielkości . Wesoły i przyjacielski pies czeka na swojego człowieka .

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

uno_photo

UnoMiasto: Puławy

Uno został urodzony przez wolno żyjącą kotkę. Pierwsze miesiące życia, przed trafieniem do schroniska spędził bez kontaktu z człowiekiem. Po kilku miesiącach w schronisku Uno nauczył się już schroniskowej rutyny. Chętnie podchodzi do jedzenia i przemieszcza się po kociarni w towarzystwie człowieka. Nadal nie pozwala na dotyk. Schroniskowe warunki nie są jednak odpowiednimi do socjalizacji. Uno potrzebuje spokojnego, bezpiecznego miejsca, gdzie będzie miał odpowiednią ilość kontaktu z człowiekiem- własnego domu. Z doświadczenia wiemy, że kociaki takie jak on, gdy podarujemy im czas i duże pokłady cierpliwości, socjalizują się z człowiekiem i same podchodzą do głaskania. _Uno urodził się ok. 06.06.2021r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Testy FIV/FELV ujemne. _Kot znajduje się w województwie lubelskim, w schronisku w Puławach (ul. Przemysłowa 1). _Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (nd.-pn.: 8-12, wt.-sb.: 8-16) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy pod nr 535 936 060. _Do adopcji kota potrzebny jest dowód osobisty oraz transporter. _Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. _Adoptując kota ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań kota w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie zwierzęcia może ulec zmianie.
PłećON Wiek6 msc Wielkość-

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.