Puszatek.pl

neki

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 9 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Wejherowo
  • TELEFON 60... Pokaż numer telefonu 607 540 557

Neki Rany na sercu goją się znacznie dłużej niż te na ciele. Zranione serce Nekiego nadal pragnie zaufać człowiekowi... człowiekowi, który kiedyś pozbawił go godności, radości i swobody. Neki przybył do schroniska 28 kwietnia 2015 roku z Wejherowa i choć rany na szyi po łańcuchu się zagoiły jemu trudno jest zapomnieć. Neki potrzebuje jednego przewodnika, który poświęci mu sporo czasu i otworzy przed nim swoje serce. Każdy pies zasługuje na swoje miejsce na ziemi. Czy znajdzie się ktoś kto sprawi że Neki znów będzie radośnie machał ogonkiem na widok człowieka? Szukamy doświadczonej osoby, która pokocha zranione serce pięknego dużego psa. Nie możesz adoptować przyjaciela? Zostań wirtualnym opiekunem. http://schroniskodabrowka.pl/adopcje/adopcja-wirtualna/ Kontakt: OTOZ Animals Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce / koło Wejherowa Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino tel. biuro adopcyjne: 607-540-557 adres e-mail: dabrowka@otoz.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

alinka_photo

AlinkaMiasto: Zielona Góra

W pierwszych tygodniach pobytu w schronisku Alinka była totalnie przerażona otoczeniem a obecność człowieka sprawiała, że reagowała histerią, w popłochu chowała się do budy, nie było mowy o dotyku czy wyjściu na spacer. Obecnie udało się nam zasłużyć na sympatię tej delikantej suni, nabrała do nas zaufania, polubiła nasz dotyk i jest zachwycona, gdy znajomy opiekun wchodzi do niej do boksu. Powolutku wychodzi ze swojej skorupki i daje się nam poznać jako energiczna i szalona, aczkolwiek wciąż delikatna sunia, którą łatwo przestraszyć. W stosunku do nowych osób jest ostrożna i zdystansowana, jakby spodziewając się po nich najgorszego - wystarczy jednak trochę cierpliwości, przekupstwa smaczkami oraz delikatności, by Alinka dopisała do swojej listy osób, którym można zaufać, kolejnego człowieka. Jej entuzjazm w stosunku do ukochanych opiekunów powala na kolana, sunia przytula się mocno do człowieka, wchodzi na kolana, szuka uwagi. Bardzo dobrze dogaduje się również z innymi czworonogami obojga płci - przez jakiś czas dzieliła boks z innymi psiakami, dała się wtedy poznać jako bezkonfliktowa dziewczynka. Osoba chcąca adoptować Alinkę z pewnością będzie musiała poświęcić czas na spotkania z nią i spacery przed adopcją, by sunia nabrała zaufania do nowego opiekuna. Należy również pamiętać, iż pomimo ogromnych postępów, jakie poczyniła sunia, raczej zawsze pozostanie delikatną istotką.
PłećONA Wiek2 lata Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.