Puszatek.pl

kiciula

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 5 lat
  • MIASTO Gdynia
  • TELEFON 58... Pokaż numer telefonu 58 622 25 52

PŁEĆ: Kotka WIEK: Około 4 lata CZIP: Brak KICIULA przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt OTOZ Animals „Ciapkowo” w Gdyni. KASTRACJA / STERYLIZACJA: TAK SZCZEPIENIE / ODROBACZENIE / ODPCHLENIE: Tak / Tak / Tak STOSUNEK DO DOROSŁYCH: Neutralny/Mocno wycofana STOSUNEK DO DZIECI: Nie sprawdzono STOSUNEK DO PSÓW : Nie sprawdzono STOSUNEK DO KOTÓW: Neutralny/pozytywny ZDROWIE: Bez zauważalnych problemów zdrowotnych. CHARAKTER: Spokojna, bardzo nieśmiała koteczka. W stosunku do ludzi podchodzi z dużą rezerwą. Potrafi być kapryśna. Potrzebuje dużo czasu aby komuś zaufać. Kiciula trafiła do naszego schroniska po wypadku komunikacyjnym, miała złamana miednicę. Miesiące leczenia i rekonwalescencji ma już za sobą. Niestety, Kiciula nie ufa ludziom, stara się unikać kontaktu, ale nie jest to koteczka dzika. Z upływem czasu oswoiła się z obecnością człowieka, aczkolwiek nie jest typem miziaka. Czuje się dobrze w towarzystwie innych kotów. DLA KOGO: Szukamy dla Kiciuli domu spokojnego, wyrozumiałego, cierpliwego. Takiego, który uszanuje i zaakceptuje ją wraz z jej zaletami, wadami, upodobaniami. Sądzimy, że w warunkach domowych będzie w stanie zaufać człowiekowi. Zastrzegamy sobie prawo do wyboru nowego domu dla koteczki. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 58 622 25 52 lub mail: schronisko@ciapkowo.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

drax_photo

DraxMiasto: Zielona Góra

Drax przybłąkał się na prywatną posesję w Bobrowicach. Jest dużym i silnym psiakiem, który potrzebuje sporej dawki ruchu. Ubranie go w szelki to nie lada wyzwanie - Drax tak cieszy się z wyjścia, że biega po całym kojcu, jest mu się ciężko uspokoić. Na spacerze nie sprawia większych problemów, dopóki nie widzi psa w zasięgu wzroku spaceruje bardzo ładnie, jest zainteresowany eksplorowaniem środowiska. Zawołany w trakcie spaceru podchodzi do człowieka, wtula się i z chęcią przyjmuje głaski. Uwielbia biegać luzem na wybiegu, może się wtedy porządnie wyszaleć. Bez większego problemu pokonuje tor przeszkód na wybiegu. Nie ma problemu z ludźmi, napotkane osoby chętnie wita. Bardzo ładnie sygnalizuje co mu się nie podoba. Drax jak na owczarka przystało chętnie i szybko się uczy, kilka powtórzeń i psiak zaczyna łapać czego od niego wymagamy, a regularne powtórzenia utrwalają nowe komendy. Uwielbia zabawki, najlepiej te piszczące, chętnie się nimi szarpie, jednak nie lubi ich oddawać - trzeba mieć coś równie atrakcyjnego na wymianę. Potrafi bronić zabawki trzymanej w pysku, zawarczy wtedy informując, że danego zachowania sobie nie życzy. Nie lubi innych psów, bardzo pobudza się na ich widok i nie ma wobec nich przyjaznych zamiarów. Poszukujemy dla Draxa odpowiedzialnego właściciela, który zaopiekuje się tym pięknym psem i będzie potrafił należycie o niego zadbać.
PłećON Wiek6 lat Wielkośćduży
samson_photo

SamsonMiasto: Zielona Góra

Samson jest niesamowicie energicznym i szalonym psiakiem. Łagodny w stosunku do ludzi, jednak nowych osób bardzo się boi, potrafi na ich widok schować się do budy w popłochu lub obszczekiwać. Jest psiakiem bardzo silnym, który potrzebuje sporej dawki ruchu, na smyczy niestety ciągnie jak traktor. Nagle złapany, jak większość zwierzaków może ostrzegawczo kłapnąć. Boi się stania nad nim i schylania się, broni się przed zabiegami higienicznymi i weterynaryjnymi jeśli ma je wykonywać osoba, której dobrze nie poznał. Wewnątrz to cudowny i zabawowy psiak, bardzo potrzebujący bliskości człowieka, jednak strach nie pozwala mu takim być w stosunku do nowo poznanych osób, na zaufanie Samsona trzeba sobie zapracować. Psiak różnie dogaduje się z innymi zwierzakami, po zapoznaniu jest dobrze, jednak w kojcu przez swoją eksytację drugim psiakiem i ciągłe próby kontaktu z nim, może wywoływać konflikty, gdy drugi pies ma dość natrętnego towarzysza. Uwielbia aportować piłeczki, jest przeszczęśliwy spędzając aktywnie czas z człowiekiem. Z ogromną chęcią wskakuje do basenu z wodą, strumyka, bądź zwykłej kałuży. W schronisku Samson czuje się bardzo źle, fatalnie reaguje na zamknięcie i deficyt nowych bodźców, widząc opiekuna, którego lubi, szaleńczo stara się zwrócić na siebie uwagę... to ogromny przytulas, jego życie w boksie jest nieustannym czekaniem, aż ktoś przyjdzie i dotrzyma mu towarzystwa. Marzymy o tym, by któregoś dnia w życiu Samsona pojawił się ktoś, kto zapewni mu swoje towarzystwo do końca jego dni.
PłećON Wiek3 lata Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.