Puszatek.pl

vito

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 9 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Nowy Dwór Mazowiecki
  • TELEFON 79... Pokaż numer telefonu 795 845 242

Imię: Vito Rasa: mix Ur. 2012 Płeć: samiec Wielkość: średnia Waga: ok. 17 kg Vito to spokojny, średni pies. Jest nieufny w stosunku do ludzi, dopiero po jakimś czasie zaczyna podchodzić do człowieka, gdy zna już go trochę i jest dodatkowo zachęcony jakimś smaczkiem. Oczywiście nie przejawia w stosunku do ludzi żadnej agresji. W nowym domu na pewno szybko przełamie swe lęki i zacznie nabierać pewności siebie. Vito mieszka w boksie z sunią i bardzo dobrze się z nią dogaduje. Niestety pies nie potrafi chodzić na smyczy, więc przyszły opiekun będzie musiał nad tym popracować. Szukamy dla Vito domu który poświeci mu czas na odbudowanie zaufania, a także okaże miłość i cierpliwość. ------------------------------------------- PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna. ------------------------------------------- Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

szarpak_photo

SzarpakMiasto: Zielona Góra

Szarpak został złapany pod samym schroniskiem. Nikt psiaka nie szukał, nikt o niego nie pytał. Szarpak to bardzo aktywny i żywiołowy pies. Uwielbia spacery, węszenie i bieganie po lesie. Zdarzało mu się otwierać drzwi od kojca i wybrać się na zwiedzanie nowych miejsc. Jest bardzo kontaktowym psiakiem, domagającym się głasków od człowieka, nie ma najmniejszego problemu z dotykiem. Puszczony luzem na wybiegu szaleje, biega wszędzie, zagląda we wszystkie kąty warcząc przy każdej czynności - prawdopodobnie jest to jego sposób na rozładowanie stresu, nadmiaru energii, nie ma w tym żadnych zachowań agresywnych. Jest silny i potrafi pociągnąć człowieka na smyczy w interesującym kierunku. Jednocześnie Szarpak pokazał nam, iż równocześnie jest psiakiem delikatnym, na którego pobyt w hałaśliwym schronisku fatalnie działa - bywało, że psiak zapierał się nie chcąc wracać do kojca a w kojcu bywał roztrzęsiony i przy większych hałasach chował się do budy... Szarpak zdaje się nie lubić innych psiaków, reaguje na nie gwałtownym obszczekiwaniem, jednak udało się nam zapoznać go z kilkoma suczkami, które zdecydowanie przypadły mu do gustu - pokazuje nam to, iż problem z agresją w stosunku do innych psów może być do przepracowania po adopcji, w spokojnym otoczeniu, przy cierpliwych opiekunach pracujących według wskazówek behawiorysty. Poszukujemy dla Szarpaka odpowiedzialnego i kochającego oraz aktywnego opiekuna, który będzie w stanie zapewnić psiakowi niezbędną ilość ruchu, prawidłową socjalizację z innymi zwierzętami oraz poczucie bezpieczeństwa, którego tak bardzo psiakowi w tym momencie brak.
PłećON Wiek7 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.