Puszatek.pl

Horoskop dla psa spod znaku "Byk" (20.04-20.05) 26 kwietnia 2021

Horoskop dla psa spod znaku "Byk" (20.04-20.05)
Jest dość uparty. Powolny w porównaniu do innych psów jego rasy. Bardzo wierny choć wyraz mordki czy zachowanie mogą wskazywać odwrotnie. Dodatkowo jest skłonny do spania przez większość czasu.

Pies spod znaku Byka jest wytrwały, silny, spokojny i zdecydowany. Oczywiście Byk może być bardzo aktywny, ale jeśli tylko mu się na to pozwoli, to woli prowadzić powolny i spokojny tryb życia. Nie trzeba myśleć, że pies spod znaku Byka jest ospały i leniwy, po prostu on wysoko ceni sobie wygodne łóżko w zestawie z super miękkimi kocami. Krótko mówiąc, pies spod znaku Byka lubi być rozpieszczany.

Zwierzę spod tego znaku nie ma problemów z tym, aby zrobić to czego chce od niego właściciel. Głównym celem dla tego psa jest obecność przy swoim panu, aby zapewnić mu komfort i bezpieczeństwo. Jeśli się zdarzy, że właściciel jest na wyjeździe pies będzie tęsknił i rozpaczał aż do jego powrotu.

Ten znak zodiaku nie jest zbyt wielkim fanem ćwiczeń fizycznych i nie należy spodziewać się po nim, że będzie biegał po wzgórzach czy po lesie, co więcej zwierzę nie szczególnie chce nawet chodzić na długie spacery. Niemniej jednak, Byk uwielbia przebywać na dworze i jeździć (a nie chodzić) po wsi w samochodzie z otwartym oknem.

Byk może być uparty, a jeśli przyjrzeć mu się dokładniej, to można powiedzieć, że ma on pewien dar przekonywania. Poza tym pies spod znaku Byka jest lojalnym i wiernym stworzeniem, które stosunkowo łatwo poddaje się tresurze i mało prawdopodobne, by kiedykolwiek uciekało z domu. Pies spod znaku Byka ceni piękne rzeczy i komfort rodzinnego domu, dlatego bardzo się boi, że tym komfortem trzeba będzie się z kimś podzielić. Dlatego dom i wszystko co w nim jest uważane za osobiste mienie psa spod znaku Byka - począwszy od jego miski, kończąc na gościach domu. Co prawda na początku Byk będzie nieufny wobec obcych, lecz pod koniec imprezy będzie z niepokojem patrzeć jak goście wychodzą - przecież już uznał ich za "swoich"! Ten pies postrzega nowych ludzi jak rzeczy osobiste i może narobić dużo zamieszania zanim pozwali im wyjść.

Byk jest znakiem, który lubi dobrze zjeść i często staje się agresywny, jeśli zobaczy kogoś obok swojej miski. Nie jest to niczym niezwykłym dla psów spod znaku Byka, jak również to, że kopią one dołki i robią w nich zapasy jedzenia "na czarną godzinę".

Pod względem fizycznym te psy są bardzo silne, od młodości mają tendencję do przybierania na wadze wraz z wiekiem. Łatwo się o tym przekonać - spróbujcie znaleźć psa spod znaku Byka bez nadwagi. W trosce o jego zdrowie czasem warto jest zastosować zwierzakowi dietę, aby uniknąć otyłości. Jednak wtedy właściciel musi być przygotowany na to, że pies będzie siedzieć przed lodówką i patrzeć nań ze smutkiem.

Drugą miłością po pysznym posiłku dla tego psa jest miłość do muzyki. Pies spod znaku Byka będzie chętnie spędzał godziny na słuchaniu muzyki klasycznej, na przykład Beethovena, a może nawet wyć razem z orkiestrą. Posłuszny, łagodny, czuły miłośnik pocałunków. Ten pies może być niestrudzonym obrońcą i bojownikiem. Jeśli on czy ona czuje, że właściciel jest w niebezpieczeństwie, to pies spod znaku Byka nagle zmienia się niezwykle szybko w poruszającą się i niebezpieczną istotę. Prawie to samo dzieje się, gdy Wasze zwierzę uzna, że jego rzeczy osobiste są zagrożone lub jeśli jest on ośmieszany. Natomiast jeśli wszystko jest w porządku i nie ma żadnego zagrożenia, pies spod znaku Byka najprawdopodobniej będzie wolał, żeby go zostawiono w spokoju ... co prawda na wygodnych poduszkach.

Przeczytaj także: Horoskop dla kota spod znaku Byka

Pies spod znaku Byka pragnący kontaktu z ludźmi pasuje do właścicieli urodzonych pod znakiem Raka, z którymi będzie bardzo szczęśliwy. Pies okaże się również tolerancyjnym i delikatnym, idealnym domowym zwierzątkiem, dobrym z natury i uwielbiającym dzieci. Niewątpliwie pies spod znaku Byka jest wspaniałym towarzyszem dla dzieci.

❤️ ❤️ ❤️

Ty także możesz wspierać działania Fundacji dla zwierząt Puszatek, dzięki czemu więcej psów i kotów ze schronisk znajdzie nowy kochający dom!

Przekaż darowiznę na rzecz Fundacji:

  • Wpłaty o tytule "Darowizna" na konto Fundacji: 79 1140 2004 0000 3102 8079 8178
  • Wpłaty za pośrednictwem bramki płatniczej pod adresem: LINK DO PŁATNOŚCI

Dziękujemy!

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.