Puszatek.pl

Jennifer Aniston i Sophie 10 stycznia 2015

Jennifer Aniston i Sophie
Zdjęcie: themoviescene.co.uk
Znana głównie z komediowych ról amerykańska aktorka Jennifer Aniston okazała wielkie serce i adoptowała psa ze schroniska. Szczęściarzem okazała się urocza bokserka, której aktora nadała imię Sophie.

Pewnego dnia Jennifer otrzymała telefon od znajomego zajmującego się prawami zwierząt który poinformował ją, że przed jednym ze schronisk ktoś zostawił karton. W pakunku było w nim aż 10 cudownych szczeniąt!

Zaraz po przybyciu aktorki do schroniska jeden ze szczeniaków od razu podszedł do niej oraz jej partnera, zaczął się do nich słodko przytulać i łasić. Jak można się domyśleć, była to właśnie Sophie. Od tego momentu obydwoje już wiedzieli, że przemiła suczka na pewno zostanie przez nich zaadoptowana.

Jak przyznaje aktorka, tego dnia w schronisku spędziła prawie 3 godziny, gdyż nie mogła się zdecydować ile szczeniaków przygarnąć. Ostatecznie, z racji częstych wyjazdów i nieregularnego modelu pracy, zdecydowała się jedynie na Sophie, choć w pewnym momencie miała już wyjść stamtąd z trzema zwierzakami.

Po zaadoptowaniu pieska para postanowiła zafundować mu specjalny trening, który pozwolić miał bokserce jak najszybciej oswoić się z nową sytuacją. Jak przyznaje aktorka, na początku zwierzak nie za bardzo kwapi się do opracowanych ćwiczeń i daje jasno do zrozumienia, że ma silną osobowość i że będzie „chodzić własnymi ścieżkami”. Parę czeka więc jeszcze w tym zakresie wytężona praca - wierzymy jednak w zdolności i talent Jennifer do pracy ze zwierzętami, na co najlepszym przykładem może być posiadany przez nią, wspaniały owczarek niemiecki Dolly.

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.