Puszatek.pl

ptysiek

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 7 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Zielona Góra
  • TELEFON 68... Pokaż numer telefonu 68 353 55 85

Ptysiek trafił do nas razem z Antosiem po tym jak jego opiekunka nie mogła się już nimi dłużej zajmować. Psiak jest bardzo przyjacielski i ogromnie się ekscytuje wyjściem na spacer. Z radości skacze i trochę podgryza, ale to tylko oznaki jego ekscytacji. Na spacerze ładnie chodzi na smyczy, chyba, że jakiś zapach będzie bardzo interesujący dla Ptyśka, wtedy potrafi pociągnąć na smyczy, żeby dowiedzieć się cóż takiego tam się wydarzyło, że tak pachnie! Na spacerze psy raczej ignoruje, ale w kojcu zawsze obszczeka psy, które koło niego przechodzą. Po powrocie do kojca nastawia się do miziania i uwielbia się wtedy przytulać. Wystarczy właściwie przejść obok jego kojca, a Ptysiek będzie zachęcał całym sobą, żeby podejść i go pogłaskać. Pracownicy schroniska twierdzą, że Ptysio ma swoją własną grawitację, bo żaden inny pies nie jest tak obklejony słomą z budy jak on. Może przyciągnie i Ciebie?

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

scott_photo

ScottMiasto: Wejherowo

Nie pozwólmy, by marzenia Scotta, pozostały tylko marzeniami... Scott trafił do nas w grudniu 2021 roku w wyniku interwencji w schronisku w Wojtyszkach. Większość swojego długiego i samotnego życia spędził z dala od ludzkiej uwagi. Dzieląc kojec z innymi, zapomnianymi przez świat psiakami, nauczył się samodzielności i niezależności. Mogłoby się wydawać, że przyzwyczaił się do takiego odludnego życia, jednak każdego dnia udowadnia nam, że najbardziej na świecie ceni sobie towarzystwo człowieka. Scott jest ostoją spokoju. Pozwala na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i nawet nie mrugnie przy nich okiem, bo wie, że czeka go nagroda... Przytulanie i spacer, ewentualnie jakiś maleńki smaczek, to wszystko, czego do szczęścia potrzebuje nasz dzielny przyjaciel. Scott jest wykastrowanym, około 11 letnim psem. Posiada komplet szczepień, jest odrobaczony i zachipowany. Brakuje mu tylko Ciebie... Scott przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce k. Wejherowa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 607 540 557 lub mail dabrowka@otoz.pl ------------------------------------------------ POMÓŻ NAM POMAGAĆ Jeśli nie możesz adoptować psa, kota - adoptuj wirtualnie , przekaż 1% podatku ( Krajowy Rejestr Sądowy : KRS 0000069730 ), zostań wolontariuszem lub prześlij darowiznę pieniężną na konto schroniska : OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce Dąbrówka Młyn 30 , 84-242 Luzino PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616 Psiaki i kociaki będą Ci wdzięczne...
PłećON Wiek11 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.