Puszatek.pl

miniu

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 8 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Zielona Góra
  • TELEFON 68... Pokaż numer telefonu 68 353 55 85

Miniu trafił do nas 26/03/2021r., z Gminy Otyń. Został odebrany interwencyjnie. Ostatnie pół roku życia spędził przykuty krótkim łańcuchem do ściany piwnicy. Trafił do nas zakołtuniony, brudny, wystraszony i agresywny. Nie pozwalał do siebie podejść. O dotyku mogliśmy tylko pomarzyć. O dziwo Miniu zaczął odpoczywać w schronisku, nie reagował na sąsiednie szczeki, nie zrywał się na widok przechodzących ludzi. Łapał promienie słońca w boksie, wystawiał pyszczek zza krat przyglądając się psom na wybiegu. Udało nam się wyjść na pierwszy spacer i od tamtej pory Miniu bezdyskusyjnie czeka w kojcu na kolejne wyjście. Pobyt w Schronisku znosi w miarę dobrze jednak widać, że potrzebuje więcej ruchu i pracy z człowiekiem. Pozwala bez problemu zapiąć się na smycz. W lesie trzyma dystans, ale idzie pewnie i widać, że sprawia mu to przyjemność. Jest bardzo spokojny podczas leśnych przechadzek. Bardzo szybko zaakceptował nowe osoby. Cały czas boi się gwałtownych ruchów. Uwielbia smaczki i w ten sposób najłatwiej do niego dotrzeć. Nie zabiega zbytnio o kontakt z człowiekiem, ale jeśli kogoś zna, pozwala na dotykanie. Lubi wodę i przestrzeń. Czeka na spokojnego opiekuna, który postara się zrozumieć jego potrzebę przestrzeni. Tylko czas leczy rany i to jest tutaj bardzo istotne.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

wilson_photo

WilsonMiasto: Wejherowo

Wilson będzie Twoim najlepszym przyjacielem. Wilson trafił do schroniska we wrześniu 2021 roku z gminy Przodkowo. Pierwsze chwile psiaka w schronisku, nie należały do najłatwiejszych. Wilson nie radził sobie z nową sytuacją. Szczekanie dochodzące ze wszystkich stron nie dawało mu spokoju i nie pozwalało skupić na czymkolwiek, na dłużej. Opiekunów witał szczekaniem, jakby próbował ich odstraszyć. Być może nie ma dobrych wspomnień związanych z człowiekiem... Na szczęście praca z chłopakiem, każdego dnia, przynosiła pozytywne rezultaty. Wilson okazał się pogodnym i wesołym psiakiem, który jest wręcz spragniony czułości, spacerów i zwykłego głaskania. Dziś wciąż wita opiekunów szczekaniem, ale ma ono już inny wydźwięk. Merdający ogon, uśmiech od ucha do ucha i zaczepianie łapą, świadczy o ogromnym progresie, jaki poczynił nasz podopieczny. Wilson to jeszcze młodziutki kawaler. Ma dopiero 2,5 roku. W naszym schronisku został zachipowany, zaszczepiony i odrobaczony. Szukamy dla niego odpowiedzialnej, kochającej i aktywnej rodziny, która tak jak my zdobędzie jego zaufanie i nigdy go nie zawiedzie. Wilson przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce k. Wejherowa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 607 540 557 lub mail dabrowka@otoz.pl ------------------------------------------------ POMÓŻ NAM POMAGAĆ Jeśli nie możesz adoptować psa, kota - adoptuj wirtualnie , przekaż 1% podatku ( Krajowy Rejestr Sądowy : KRS 0000069730 ), zostań wolontariuszem lub prześlij darowiznę pieniężną na konto schroniska : OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce Dąbrówka Młyn 30 , 84-242 Luzino PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616 Psiaki i kociaki będą Ci wdzięczne...
PłećON Wiek2 lata Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.