Puszatek.pl

massimo

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 11 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Zielona Góra
  • TELEFON 68... Pokaż numer telefonu 68 353 55 85

Massimo został znaleziony 30. kwietnia z odgryzioną smyczą biegając w okolicach ulicy Dworcowej, Ułańskiej, Chopina. Massimo to to pies, któremu trzeba dać się poznać, ale po kilku spacerach pozwala już na dotyk czy czesanie. Na spacerze ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, wącha co się dookoła dzieje, a na zawołanie przychodzi. Na początku stwarzał problemy przy wychodzeniu z kojca, ponieważ nakręcał się na inne psy, natomiat teraz już powoli się zmienia na lepsze, bo wystarczy otworzyć bramkę i poczekać aż się uspokoi i można w miarę spokojnie z nim wyjść poza wiatę. Ogólnie bardzo fajny kompan na spacery, bo nie zwaraca jakiejś szczególnej uwagi na innych czy to ludzie czy psy, czy nawet rowerzyści.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

seba_photo

SebaMiasto: Gdynia

Seba zna doskonale smak bezdomności. Seba został zabrany z fatalnych warunków bytowania. Bez opieki weterynaryjnej, bez pomocy ze strony człowieka i bez miłości walczył każdego dnia o przetrwanie. Czasami udało się coś znaleźć do jedzenia, czasami coś upolować… często jednak głód dotkliwie dokuczał biednemu Sebie. Ze stada ciągle ktoś odchodził za tęczowy most, bo nikogo nie obchodził los bezdomnych kotów. Seba otrzymał wsparcie od fundacyjnych przyjaciół. Znalazł ciepły kąt, zawsze pełną dobrej karmy miskę i miłość- tyle na ile pozwoliła mu odwaga. Seba nie jest typowym domowym przytulakiem na kolanka. Jeszcze nie teraz… a być może już nigdy nim nie będzie. Choć człowiek bardzo go ciekawi, to wciąż trzyma bezpieczną odległość. Chętnie się kręci w porze karmienia, czasem otrze się o nogę, ale zazwyczaj obserwuje świat z bezpiecznej przestrzeni. Seba kocha towarzystwo innych kotów, bardzo dobrze czuje się w stadzie. Dlatego wspaniale byłoby, aby znalazł dom z przyjaznymi kotami, które pokażą mu drogę do człowieka. W domowym zaciszu z pewnością szybciej nabierze odwagi i zbliży się do opiekuna. Szukamy spokojnego, wyrozumiałego domu, bez małych dzieci i psów. Domu pełnego kociej miłości. Seba ma 2,5 roku, jest wykastrowany, zdrowy i zaszczepiony. Seba przebywa obecnie w domu tymczasowym w Bojanie koło Gdyni. W sprawie adopcji skontaktuj się z nami 607 451 173
PłećON Wiek2 lata Wielkość-

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.