Puszatek.pl

skinka

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 11 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Zielona Góra
  • TELEFON 68... Pokaż numer telefonu 68 353 55 85

Przepięknej urody sunia z jednym brązowym, a drugim niebieskim okiem trafiła do nas w dniu 04.05.2021 z gminy Niegosławice. Niestety życia raczej nie miała usłanego różami, gdyż została znaleziona z kawałkiem łańcucha na szyji. Skinka jest bardzo przyjacielską sunią; łapką zachęca przez kraty ludzi do pogłaskania jej i zabrania z kojca. Na spacerze póki co jest bardzo zainteresowana wszystkim dookoła i z początku nie zwraca uwagi na inne psy, ale przy powrocie do kojca potrafi naszczekać na mijane psy.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

lenon_photo

LenonMiasto: Wejherowo

Lenon doceni każdą chwilę w Twoich ramionach. Lenon trafił do schroniska w wyniku interwencji w schronisku w Wojtyszkach w grudniu 2021 roku. Niestety ostatnie lata nie były dla niego łatwe. Miejsce, w którym przebywał nie sprzyjało spokojnemu oczekiwaniu na kochającą rodzinę. Dziś jest naszym podopiecznym, wraz z kilkoma innymi uratowanymi zwierzakami. Pomimo sędziwego wieku ,wciąż ma ogromny apetyt na życie. Cieszy się na widok pracowników schroniska i wolontariuszy. Chętnie wychodzi z nimi na spacer, zwłaszcza w towarzystwie swojego przyjaciela z kojca Scotta. Żwawo idzie przed siebie, z ciekawością podziwiając mijające krajobrazy. Szukamy dla Lenona odpowiedzialnej rodziny, która zapewni mu opiekę i miłość na jesień życia. Każdy zasługuje na miłość, niezależnie od wieku. Lenon przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce k. Wejherowa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 607 540 557 lub mail dabrowka@otoz.pl ------------------------------------------------ POMÓŻ NAM POMAGAĆ Jeśli nie możesz adoptować psa, kota - adoptuj wirtualnie , przekaż 1% podatku ( Krajowy Rejestr Sądowy : KRS 0000069730 ), zostań wolontariuszem lub prześlij darowiznę pieniężną na konto schroniska : OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce Dąbrówka Młyn 30 , 84-242 Luzino PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616 Psiaki i kociaki będą Ci wdzięczne...
PłećON Wiek11 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.