Puszatek.pl

skinka

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 11 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Zielona Góra
  • TELEFON 68... Pokaż numer telefonu 68 353 55 85

Przepięknej urody sunia z jednym brązowym, a drugim niebieskim okiem trafiła do nas w dniu 04.05.2021 z gminy Niegosławice. Niestety życia raczej nie miała usłanego różami, gdyż została znaleziona z kawałkiem łańcucha na szyji. Skinka jest bardzo przyjacielską sunią; łapką zachęca przez kraty ludzi do pogłaskania jej i zabrania z kojca. Na spacerze póki co jest bardzo zainteresowana wszystkim dookoła i z początku nie zwraca uwagi na inne psy, ale przy powrocie do kojca potrafi naszczekać na mijane psy.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

kuba_photo

KubaMiasto: Puławy

Kuba na początku swojego pobytu w schronisku był smutny i niechętny do kontaktu z człowiekiem, czy jakichkolwiek aktywności. Trudno się dziwić. Jeszcze kilka miesięcy temu Kuba miał swojego opiekuna, który go kochał i dbał o niego. Niestety opiekun zmarł, a Kuba z ciepłego łóżka trafił do boksu. Obecnie Kuba odnalazł się już w nowej rzeczywistości i pokazał nam swój prawdziwy charakter. Kuba to bardzo łagodny, spokojny pies. Początkowo trudność sprawiało mu chodzenie na smyczy, przyzwyczajony był do podążania za swoim opiekunem luzem. Obecnie, jeśli czuje się z kimś bezpiecznie, bez problemu chodzi na smyczy. Akceptuje inne psy. Do tej pory mieszkał w domu, zachowuje więc czystość w pomieszczeniach. Jest kochanym psem, skradł serce każdemu, kto miał przyjemność go poznać. Zasługuje na najlepszy dom i mamy ogromną nadzieję że szybko znajdzie się opiekun idealny dla niego! Kuba ma ok. 6 lat. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Znajduje się w województwie lubelskim, w schronisku w Puławach (ul. Przemysłowa 1). _Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pn.-sb.: 8-16, nd.: 8-12)pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060. _Do adopcji psa potrzebny jest dowód osobisty, obroża oraz smycz. Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. _Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
PłećON Wiek6 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.