Puszatek.pl

mars

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 9 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Zielona Góra
  • TELEFON 68... Pokaż numer telefonu 68 353 55 85

Psiak trafił do nas 26.02.2021r., z Kożuchowa. Jego imię wpasowało się idealnie, bo Mars jest jakby trochę z innej galaktyki, z wybujałą głową, wiecznie zawieszoną w chmurach, oczami skierowanymi prosto do gwiazd. Taki Marek Aureliusz wśród psów, co w myślach układa wizje swojego świata. I chociaż nie jest zbyt wylewny w okazywaniu uczuć, nadrabia spokojem i stabilnością. Kto wie, może nigdy po prostu nikt go nie nauczył czerpania radości z ludzkiego dotyku. Trafił do nas bez zapisanej historii. Nie jest głośny, nie szczeka, woli pomilczeć, posłuchać, tylko chyba słowa przelatują mu przez jego kudłate ucha. Lubi dreptać nie wiadomo dokąd, na pytanie "Quo Vadis Mars" nigdy nie udziela nam odpowiedzi. ;) Spacery i świeże powietrze sprawiają mu jednak dużo radości. W pomieszczeniu grzecznie wypoczywa na swoim posłanku, trochę podrepta, trochę postoi i taki mija mu kolejny dzień. Będzie idealnym kompanem dla starszych osób lub kanapowców, którzy zamiast dalekich wojaży, wolą udać się na spokojny spacer. Mars jest wyjątkowo nieproporcjonalny. Dłużeł, niżeł, grubeł.... po prostu wyjątkowy pies, co chyba nigdy nie zaznał szczęścia, więc ciągle przebywa w krainie marzeń.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

waral_photo

WaralMiasto: Zielona Góra

Waral został prawdopodobnie potracony na trasie S-3, na wysokości miejscowości Zimna Brzeźnica. Psiak był mocno poturbowany i po dzień dzisiejszy ma problem z przednią łapką, przeszedł kilka operacji, miesiącami był rehabilitowany, nic dziwnego, że obolały i nie ufający człowiekowi psiak reagował agresją na wszelkie próby "grzebania przy nim". Początkowo pracownicy musieli być niezwykle ostrożni, by nie narazić się na wybuch gniewu Warala. Do teraz psiak wybiera sobie ludzi, których lubi, a ci, którzy nie są mile widziani zostaną o tym dosadnie poinformowani, choć czasy, gdy Waralek wściekle bronił się przed ludźmi już dawno za nami - zmiana jego zachowania jest ogromna, ewidentnie zdobyliśmy jego zaufanie i sympatię. Wciąż nie jest typowym pieskiem do miziania dla każdego, lubi kontakt z człowiekiem, ale tylko z tym, którego zna i tylko wtedy, kiedy ma akurat ochotę na głaskanie. Jest bardzo przekupny, uwielbia jedzenie, a w szczególności psie smaczki, co wielokrotnie ułatwiało nam pracę z nim oraz obługę psiaka przy rehabilitacji. Na spacerach nie bardzo zwraca uwagę na człowieka, jeżeli poczuje jakiś interesujący zapach to bez zastanowienia pociągnie w jego stronę, co przy jego sile jest problemem dla opiekuna - pomimo niesprawnej przedniej łapki, to sporych gabarytów, aktywny owczarek. Próbuje pogonić przejeżdżające auta, natomiast jeżdżenie w samochodzie uwielbia, jak tylko widzi otwarte drzwi od razu się tam pakuje. Bardzo interesują go inne czworonogi, jednak zdecydowanie nie ma w stosunku do nich pozytywnych zamiarów. Waral jest psiakiem, któremu trzeba poświęcić dużo czasu i pamiętać, że jest to chłopak z charakterem, który nie boi się pokazać ząbków. Zdecydowanie nie nadaje się do dzieci. Osoba chcąca adoptować Waralka, będzie musiała przejść przed adopcją szereg zapoznań z psiakiem pod okiem jego opiekunów ze schroniska.
PłećON Wiek8 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.