Puszatek.pl

pączuś

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 6 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Zielona Góra
  • TELEFON 68... Pokaż numer telefonu 68 353 55 85

Paczuś trafił do nas ze Starego Kisielina. Chłopaczek samotnie przemierzał szlaki miasta nie zbaczając na otoczenie samochodów. Dziarsko podchodził do każdej napotkanej osoby z rozmerdanym ogonkiem. Pączuś to niesamowity przytulak, który jednak przez brak odpowiedniej diety i/lub ruchu został doprowadzony do ogromnej nadwagi. Mimo wszystko jest bardzo pozytywnym i energicznym psiakiem, z którym przy odrobienie pracy będzie można zgubić zbędne kilogramy za co na pewno odwdzięczy się nie tylko pies, ale i jego stawy. Lubi zabawy szarpakiem i drapanie po brzuszku :)

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

everest_photo

EverestMiasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Imię: Everest Rasa: mix Ur. 2012 Płeć: samiec Wielkość: duży Waga: 35 kg Everest to duży, piękny pies odebrany interwencyjnie. Podjęliśmy działania interwencyjne w towarzystwie Policji i Powiatowego Lekarza Weterynarii. Pies żył na złomowisku na terenie gminy Nieporęt. Był uwiązany na splątanym łańcuchu, który utrudniał mu poruszanie. Nie miał dostępu do wody ani schronienia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W momencie odbioru pies miał już objawy udaru cieplnego. Był mocno odwodniony, miał problemy z oddychaniem, temperatura jego ciała dochodziła do 40 stopni. Oczywiście została mu udzielona pomoc weterynaryjna i pies czuje się już dobrze. Zdjęcia w schronisku wykonaliśmy po kilku dniach, gdy Everest powrócił do zdrowia. Gorące podziękowania kierujemy w stronę jednego ze Strażników Gminnych, który nie przeszedł obojętnie nad cierpieniem psa i bardzo nam pomógł w przeprowadzonej interwencji. Będziemy szukać dla Everesta nowego, bezpiecznego domu, w którym psiak zapomni o cierpieniach i złych chwilach. NIE KUPUJ – ADOPTUJ ! PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna. ------------------------------------------- Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl
PłećON Wiek8 lat Wielkośćduży
tokio_photo

TokioMiasto: Oświęcim

W oczach widać tyle strachu, że łzy zalałyby całe schronisko, gdyby tylko potrafił zapłakać… W sercu czuć tyle samotności, że rozprzestrzeniłaby się w każdą szparę betonowego kojca… W ciele nie widać psa, tylko ducha, który gdy tylko zamyka oczy znajduje się poza bramą schroniska… Tokio przyjechał do nas dokładnie 500 dni temu… Sporo, prawda? Ciekawe ile rzeczy przeżyłeś przez ten czas? Tokio od pięciuset dni uczy się socjalizacji, uczy się zaufania, dotykania, chodzenia na smyczy…. Uczy się że człowiek już nie bije, że już nigdy go nie skrzywdzi… Uczy się żeby zwiększyć swoje szanse na adopcje o choćby 1%. Spędził pięćset dni na pracy tylko po to, aby znaleźć swojego człowieka. Zrobił wielkie kroki naprzód, cały czas stara się, aby ktoś go pokochał… Czy jednak wiele miesięcy pracy przyniesie efekty? Nie wiemy jak mielibyśmy przecież wytłumaczyć mu, że jego praca poszła na marne… Że nikt od ponad roku nie zapytał o adopcje… Ciężko jest uchwycić naszego duszka na zdjęciu, na każdym wygląda tak jakby nie pasował do otaczającego go świata… Tokio szuka domu wyłącznie z psim lokatorem, tylko wtedy dalsza praca bechawioralna przyniesie efekty. Chłopczyk uwielbia każdego psa i bardzo pewnie czuje się w ich towarzystwie ❤️ Tokio to pies, który dopiero w schronisku zaczął poznawać świat, całe dzieciństwo spędził bez kontaktu z człowiekiem w ciemnym kojcu… To pies lękowy wymagający doświadczenia, poszukujemy domu w spokojnej okolicy, bez małych dzieci. Tokio ma prawie 2 lata, waży niecałe 10kg. Wiemy że dla każdego psa czeka gdzieś miejsce na ziemi, tylko nie każdy pies zdąży do niego dotrzeć… Prosimy aby nasz Tokio zdążył poznać swoją rodzinę!
PłećON Wiek2 lata Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.