Puszatek.pl

pączuś

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 6 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Zielona Góra
  • TELEFON 68... Pokaż numer telefonu 68 353 55 85

Paczuś trafił do nas ze Starego Kisielina. Chłopaczek samotnie przemierzał szlaki miasta nie zbaczając na otoczenie samochodów. Dziarsko podchodził do każdej napotkanej osoby z rozmerdanym ogonkiem. Pączuś to niesamowity przytulak, który jednak przez brak odpowiedniej diety i/lub ruchu został doprowadzony do ogromnej nadwagi. Mimo wszystko jest bardzo pozytywnym i energicznym psiakiem, z którym przy odrobienie pracy będzie można zgubić zbędne kilogramy za co na pewno odwdzięczy się nie tylko pies, ale i jego stawy. Lubi zabawy szarpakiem i drapanie po brzuszku :)

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

london_photo

LondonMiasto: Warszawa

London do schroniska trafił zaniedbany i bał się wszystkiego. Nie umiał chodzić na smyczy, bał się wyjść na spacer, bał się ludzi. Dziś to zupełnie inny pies. Wesoły, przyjacielski, uśmiechnięty, choć w pierwszym kontakcie jeszcze troszkę nieufny. Przeszedł bardzo długą drogę, pokochał ludzi całym swoim psim sercem, pokochał długie spacery, głaskanie, a nawet czesanie. Opanował też przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach, mimo że początkowo czuł się niekomfortowo w mieszkaniu czy na klatce schodowej. Choć ma jeszcze swoje małe strachy, wie, że w człowieku, którego dobrze zna, może znaleźć oparcie i w sytuacji stresowej przytula się do niego całym sobą w poszukiwaniu siły. London jest bardzo wrażliwym psem i troszkę typem indywidualisty. Nie dla niego skupiska ludzi, gwar miejski czy duży ruch uliczny, ani grupy psów. London kocha ciszę, przestrzeń, spokój. Szukamy mu domu w spokojnej okolicy, bez innych psów i bez dzieci. Szukamy ludzi, którzy cierpliwie wprowadzą go w nowe życie, dadzą mu czas na poznanie się i zbudowanie silnej relacji. London będzie potrzebował ludzi otwartych na pracę nad różnymi problemami, które mogą się pojawić. Po krótkim czasie, który spędził w domu wiemy, że może mieć tendencję do wybierania “swojego” człowieka, więc trzeba świadomie pracować nad poznawaniem go z nowymi osobami i budowaniem zrównoważonych relacji ze wszystkimi domownikami. Ze względu na swoje lęki i konieczność zbudowania relacji, London wymaga większej ilości spacerów zapoznawczych, jak też wizyty w domu przed ewentualną adopcją tak, aby nowy człowiek był już dla niego wsparciem na początku jego nowego życia. Kontakt w sprawie adopcji: Asia 505 804 238, Iza 608 010 310
PłećON Wiek8 msc Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.