Puszatek.pl

pi

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 16 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Rzeszów
  • TELEFON 17... Pokaż numer telefonu 17 855 48 17, 510 170 787

Pi to średniej wielkości suczka w wieku ok. 12 lat o krótkiej, gładkiej sierści w kolorze czarnym z widoczną miejscami siwizną oraz białymi znaczeniami. Chociaż już nie najmłodsza jest w świetnej kondycji. Pi uwielbia szalone gonitwy i zabawy na wybiegu, terenie który zna. To bardzo aktywna i niespotykanie energiczna suczka. W przerwie na odpoczynek lubi ulokować się na kolanach opiekuna. Jest dużą pieszczochą. Uwielbia towarzystwo człowieka. Niestety prezentuje skrajne zachowania. Przy większej liczbie osób zamyka się w sobie, paraliżuje ją strach. Nie potrafi chodzić na smyczy. Jest zaszczepiona,odrobaczona, wysterylizowana oraz zaczipowana, posiada książeczkę zdrowia. Do schroniska trafiła w czerwcu 2007 r. Więcej informacji na jej temat można uzyskać od bezpośrednich opiekunów pod numerem 510170787.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

pieszczoch_photo

PieszczochMiasto: Słupsk

Pieszczoch to starszy około 15-letni pies, urodzony 2000 r. Został oddany do schroniska 4 listopada 2011r. przez firmę, gdzie cały czas był psem stróżującym. Pieszczoch zawsze był nieufnym psem, ta cecha charakteru nie ułatwiła mu drogi do nowego domu. Teraz, kiedy jest dość wiekowy, przy odrobinie cierpliwości ze strony nowego opiekuna mamy nadzieję, że byłoby możliwe nawiązanie bliższego kontaktu. Jest to pies ostrożny. Być może nigdy nie zaznał ciepła domowego ogniska i stąd jego nieufność do ludzi. Nie jest jednak na straconej pozycji - widać po nim, że chce zaufać, chce doznać spokoju. Pieszczoch nie potrafi chodzić na smyczy, dlatego najlepiej jakby zamieszkał w domu z ogrodem, gdzie będzie mógł w ciepłym miejscu spędzić resztę swojego życia, które nigdy go nie rozpieszczało.To taki pies który zawsze z boku patrzył jak jego koledzy odchodzili do nowych domów. Starsze pieski są bezproblemowe i bezgranicznie wdzięczne .Czy będzie dane mu jeszcze spędzić resztę życia w kochającym domu? Dogaduje się z psami jak i suczkami. Pieszczoch został zaczipowany, zaszczepiony i odrobaczony, przeszedł też zabieg kastracji. Adopcja naszego seniora jest bezpłatna. Osoby zainteresowane poznaniem/adopcją Pieszczocha zapraszamy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt znajdującego się na ulicy Portowej 11 w Słupsku od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, w weekendy od 10 do 15 możesz też skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: 59 842 29 59.
PłećON Wiek15 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.