Puszatek.pl

mayumi

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 7 msc
  • MIASTO Puławy
  • TELEFON 66... Pokaż numer telefonu 667 706 607

Mayumi to delikatna kotka, która będzie potrzebowała trochę czasu, by zaufać człowiekowi. Jest spokojna, nie interesują ją gonitwy z innymi kotami. Ceni sobie raczej porządne drzemki na miękkich posłaniach. Potrzebuje spokojnego, cierpliwego domu, gdzie będzie miała szansę na pełne zaufanie nowym opiekunom. _Mayumi urodziła się ok. 15.06.2021r. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana. _Kotka znajduje się w województwie lubelskim, w schronisku w Puławach (ul. Przemysłowa 1). _Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (nd.-pn.: 8-12, wt.-sb.: 8-16) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy pod nr 535 936 060. _Do adopcji kota potrzebny jest dowód osobisty oraz transporter. Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. _Adoptując kota ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań kota w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie zwierzęcia może ulec zmianie.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

stachu_photo

StachuMiasto: Warszawa

Stachu został znaleziony 15 marca w Kajetanach gm. Nadarzyn. Jest młodym, dostojnym psem o czarującej urodzie. Na miesiąc przed przyjazdem do schroniska, Stachu przebywał w domu tymczasowym, niestety mimo licznych ogłoszeń nikt się po niego nie zgłosił, nikt go nie szukał. Swojemu tymczasowemu opiekunowi dał się poznać z jak najlepszej strony. W schronisku dopiero się poznajemy ale już wiemy, że jest to pies, który potrzebuje czasu by poczuć się bezpiecznie w nowej sytuacji. Stachu bardzo dobrze radzi sobie na spacerach, jest zainteresowany otaczającym go światem. Zdarza mu się ekscytować na widok niektórych psiaków napotkanych w lesie, jednak osobiście nie mieliśmy okazji sprawdzić Stacha w relacjach z innymi psami. Na mizianki ze Stachem trzeba sobie zasłużyć ale jak wszyscy wiemy smaczki są idealnym sposobem na miłość a Stachu je uwielbia :)Pobyt w schronisku źle znosi, tęskni za spacerami i przede wszystkim za człowiekiem… szukamy dla niego domu z ogrodem, opiekuna aktywnie spędzającego czas; domu bez małych dzieci. Nie wykluczany możliwości by Stachu mógł zamieszkać z innym przyjaznym, spokojnym psem - w takiej sytuacji konieczne byłoby wcześniejsze zapoznanie i sprawdzenie relacji między psami. To naprawdę wyjątkowy pies, trzeba tylko zaangażować się w tą relacje i dać mu szanse, górę smaczków i miłość, której potrzebuje a on na pewno odwdzięczy się, może nie górą smaczków ale oddaniem i miłością :) kontakt: Milanówek ul. Brwinowska 48, tel. 509 441 902 mail: schroniskomilanowek48@wp.pl
PłećON Wiek2 lata Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.