Puszatek.pl

amanda

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 18 lat
  • WIELKOŚĆ mały
  • MIASTO Kielce
  • TELEFON 41... Pokaż numer telefonu 41 361 67 24

AMANDA To jeden z najstarszych psiaków, jakie gościły mury schroniska, ma aż 18lat! Sunia to piękna przedstawicielka jamniczkowatych, trafiła do schroniska z interwencji. Dzięki dobremu sercu jednej z wolontariuszek aktualnie przebywa na tymczasie razem z szczeniakiem Tassmanen z którym bardzo dobrze się dogaduje. Mimo różnicy wieku jest idealnym wzorcem zachowań dla psiaka, który dopiero wkracza w dorosłe psie życie. Sunia szuka domu stałego, nie potrzebuje wiele, pragnie tylko spokojnego, bezpiecznego miejsca, miłości i opieki ludzi, którzy zapewnią jej dom na ostatni czas życia. Cytując aforyzm Carolyn Alexander ~ Posiadanie psa jest jak tęcza. Szczenięta są radością na jednym jej końcu. Stare psy są skarbem na drugim. Data urodzenia: ~2004 Waga: 6kg Choroby: obustronna zaćma na oczkach Adopcja jest darmowa. Pomagamy z transportem do innych miast. Tel. do biura schroniska 41 361 67 24 w godz. 8-16 codziennie. Messenger: facebook.com/schroniskokielce Sunia przebywa w domu tymczasowym w Kielcach Woj. Świętokrzyskie

PODOBNE ZWIERZAKI

ulcia_photo

UlciaMiasto: Zielona Góra

Ulka trafiła do nas potrącona z ul. Grabowej w Raculi. Mała od samego początku przebywała w lecznicy. Jej pobyt tam trwał niestety bardzo długo, przeszła liczne zabiegi, w tym drutowanie żuchwy. Jest bardzo silną i cierpliwą koteczką. Ulcia jest przefantastyczną damą, która w momencie zauważenia nowej osoby na horyzoncie ukrywa się i z bezpiecznej kryjówki ocenia, czy jest bezpiecznie i nie grozi jej żadne niebezpieczeństwo. Koteczka ewidentnie została kiedyś dotkliwie skrzywdzona, przez co każdy nieznany człowiek napawa ją lękiem. Dopiero w momencie gdy zaufa pokazuje jaki ogrom miłości w niej drzemie i ile potrafi czułości dać zaufanej osobie. Mała wtedy podąża jak cień za opiekunem i ani myśli go zostawić. Gdy tylko nadarzy się okazja wdrapuje się na kolana i głośno pomrukuje. Nie ma w niej cienia agresji, na sytuacje stresowe reaguje ucieczką w bezpieczne miejsce. Uwielbia zabawki, w szczególności te z piórkami, jak i kolorowe myszki które może do woli tarmosić, gryźć, tulić i rzucać. Jak na prawdziwą damę przystało wie też gdzie powinna załatwiać kocie sprawunki i nie ma z tym najmniejszego problemu. Nie należy też do malutkich kociąt, a co za tym idzie- etap niekontrolowanego gryzienia i drapania wszystkiego co popadnie ma już za sobą, natomiast przed sobą jeszcze wiele lat kociego życia, którego nie powinna spędzić w schroniskowej klateczce. Nie rozumiemy dlaczego tak idealna koteczka została sama i musi kolejne miesiące spędzać w schronisku, czemu przez to, że ktoś ją skrzywdził i ma traumę musi dalej znosić brak obecności tego jedynego człowieka, dla którego będzie całym światem. Ulcia z każdym dniem staje się coraz smutniejsza, coraz bardziej traci nadzieję na to, że w końcu ktoś ją pokocha. Może to właśnie TY szukasz właśnie tak cudownej koteczki, która odda swoje serduszko w zamian za bezpieczeństwo i miłość, której nigdy nie doznała? Może to właśnie na CIEBIE czeka Ulka?
PłećONA Wiek8 lat Wielkość-

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.