Puszatek.pl

kalvis

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 2 lata
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Puławy
  • TELEFON 66... Pokaż numer telefonu 667 706 607

Kalvis to nieduży, młody, charakterny pies. Ma dużo energii, przez co pobyt w boksie jest dla niego szczególnie trudny. Kalvis uwielbia spacery, na których może odpocząć od schroniskowej rzeczywistości. Potrafi chodzić na smyczy. Na inne psy reaguje różnie. Gdyby miał zamieszkać z psem, konieczny będzie spacer zapoznawczy. W kontakcie z człowiekiem Kalvis jest pewny siebie, lubi dotyk, ale na jego zasadach. Jeśli coś mu się nie spodoba potrafi dobitnie to wyrazić warcząc. Szukamy dla niego opiekuna, który ma już doświadczenie w opiece nad psami. Nie polecamy go do domu z dziećmi.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

teksas_photo

TeksasMiasto: Zielona Góra

Teksas wywodzi się od słowa taysha z języka północnoamerykańskiego plemienia Kaddo. Słowo to oznacza "przyjaciele" bądź "sprzymierzeńcy". Bywa także nazywany Stanem Samotnej Gwiazdy. Teksas - idealne imię dla porzuconego psa, który w samotności tęskni za przyjaźnią. Niestey los nie jest jego sprzymierzeńcem, Chociaż wciąż walczy o spełnienie największego marzenia, nad jego głową nigdy nie przeleciała ani jedna spadająca gwiazda. Flaga Teksasu jest w trzech kolorach. Niebieski oznacza lojalność, czerwony reprezentuje odwagę, a biały czystość. Jak on - oszukany, a wciąż lojalny; odważny, bo nie daje odebrać sobie nadziei. I czysty od zawiści i żalu. I pomyślałby każdy, że do Teksasu nam daleko, a jest na wyciągnięcie ręki. Nie trzeba płynąć przed oceny, nie trzeba sięgać chmur. Ważne by w drodze powrotnej skasować dwa bilety, każdy na jedno serce. Jest z nami dopiero kilka miesięcy. Ale każdy tydzień odbiera mu radość. Pamiętamy go pierwszego dnia, kiedy nie rozumiał jeszcze dokąd trafił. Merdał ogonem, jakby był w trakcie najlepszej wycieczki. Na mapie zabrakło jednak wskazówek do wyjścia. Teksas uwielbia ludzi. Każda chwila spędzona poza boksem jest jak dla niego jak wybawienie. Człowiek u boku to największe szczęscie. Lubi "zabawiać", być w centrum uwagi. Nie lubi dać o sobie zapomnieć. Ciągle zaczepia do relacji. Głaskanie, drapanie, radosne dreptanie. Do ostatniej prostej, kiedy jego oczom, ukazuje się boks, w którym znów zaśnie ze schroniskowym kompanem - koszmarem bezdomności. Szukamy mu podróżnika, który przemierzy drogę do jego serca, który porwie go na niejedną przygodę. A on odwdzięczy się merdającym ogonem, niczym wiosło na rwącej rzece. Teksas ma ok. 2 lat. Jest średniego wzrostu, nie stwierdzono u niego żadnych chorób, no może poza sercem pełnym rozpaczy i tęsknoty. - Na spacerach zaczepia ludzi do głaskania. Ale przebiegającego mu kotka drogę zignorował. - Pojedyńczym szczeknięciem wita biegaczy i rowerzystów. Bez agresji, raczej z chęci zwrócenia uwagi. - Idealny dla wszystkich!
PłećON Wiek2 lata Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.