Puszatek.pl

rita

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 2 lata
  • WIELKOŚĆ mały
  • MIASTO Mielec
  • TELEFON 78... Pokaż numer telefonu 789 379 376

Rita to sunia, która kiedyś miała dom i swojego opiekuna...Niestety jej Pan odszedł. Została sama z dwójką pozostałych psiaków. Obecnie przebywa w hoteliku dla psów. Ritka pomimo siwej mordki ma niecałe 2 lata. Można powiedzieć, że dopiero całe życie przed nią. Jest psem radosnym i rozbrykanym. Uwielbia zabawy z innymi czworonogami na wybiegu. Dogada się z każdym psem, nie jest konfliktowa. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest ostrożna. Bardzo się cieszy i merda ogonkiem. Całą sobą chciała by podejść ale ma lekkie obawy. Po kilku dłuższych chwilach przełamuje swoje wątpliwości. Pozwala się wszędzie dotknąć i wziąć na ręce. Zaczyna przygodę ze smyczą na której nigdy wcześniej nie chodziła. Za innym psiakiem podrepta, sama jeszcze trochę się boi ale pracujemy nad tym. Dobrze znosi zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne. Podróż samochodem zniosła bardzo dobrze - nie piszczała, nie wymiotowała. Sunia nie ma alergii pokarmowej, nie jest wybredna (obecnie je suchą karmę brit premium) Uwielbia smaczki, to właśnie nimi można Ritę bardzo szybko przekupić :D Może jeść obok innych psów, nie broni zasobów. Obecnie mieszka na zewnątrz, umie korzystać z budy. Z pewnością odnajdzie się również w mieszkaniu. Na ogrodzie nie ma zapędów niszczycielskich. Jest odrobaczona, odpchlona, zabezpieczona przed kleszczami i zaszczepiona. W niedługim czasie zostanie wysterlizowana. Waży 6-7 kg. Wierzę, że gdzieś czeka na nią osoba, która właśnie takiego psa potrzebuje <3 Kontakt w sprawie adopcji: 789379376 Pomagamy w transporcie.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

pusia_photo

PusiaMiasto: Zielona Góra

Kto wie, ile by jeszcze trwał ten koszmar, gdyby pogotowie nie zabrało jej właściciela. Jej ciało pokrywała jedna wielka skorupa. Sierść wymieszaną z roztoczami, od których pracownik schroniska dostał uczulenia. Im dalej cięliśmy, tym więcej znajdowaliśmy. Zapach amoniaku nieustannie nam towarzysz. Była ziemia, były odchody, była rozpuszczona czekolada w uchu. Cięliśmy wszystkim. Maszynką, nożycami, nożyczkami do bandaży, a nawet nożem do tapet. Trzy osoby i ponad dwie godziny walki. Przed strzyżeniem ważyła prawie 19 kg, po ściągnięciu z niej "zbroi" o 3 kg mniej. Mieliśmy już wiele przypadków zakoltunionych psów, ale żaden jeszcze nie był tak ciężki do ostrzyżenia. Myśleliśmy, ze ma uszkodzone oko, a to ogromny dred ciągnął w dół powiekę. Ulga nastąpiła natychmiast po jego odcięciu. Pusia zniosła zabieg dzielnie. Także następny, u groomera. A z każdym dniem pokochała nas wszystkich, rozkochała każdego, bez wyjątku. Sunia, która była obrazem obojętności człowieka, przykładem wielomiesięcznych zaniedbań, z dnia na dzień stała się przyjaciółką ludzi, gotową kochać natychmiast, przyjmować wszystkie czułości od razu. Uwielbia bliskość, spacery, zabawy. Będzie idealna dla każdego, kto tak jak ona, potrafi dzielić się swym sercem. Pusia ma ok. 7 lat. Jest średniego wzrostu, ma kilka kg nadwagi, jednak jej energia i chęci do ruchu, u boku aktywnego opiekuna, szybko powinny pozbyć się jej "tłuszczyku"
PłećONA Wiek7 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.