Puszatek.pl

timuś

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 1 rok
  • WIELKOŚĆ mały
  • MIASTO Puławy
  • TELEFON 66... Pokaż numer telefonu 667 706 607

Timuś to młodzieniec o radosnym usposobieniu:) Chętnie nawiązuje kontakt z nowymi osobami, z przyjemnością poddaje się wszelkim pieszczotom. Na inne psy również reaguje z entuzjazmem i zachęca je do zabawy, a z tymi mijanymi na spacerze zawsze próbuje się przywitać. Timuś umie chodzić na smyczy, jest ciekawski i energiczny, więc czasami zdarza mu się pociągnąć czy zakręcić smycz wokół osoby go prowadzącej. Jednak przez większość czasu jest grzeczny, pilnuje się człowieka i słucha, co się do niego mówi. Zamknięcie w niewielkim boksie na większość dnia jest dla niego bardzo ciężkie, jest przyzwyczajony do przebywania w pomieszczeniach, blisko ludzi. Liczymy, że nie będzie musiał długo czekać w schronisku!

PODOBNE ZWIERZAKI

berta_photo

BertaMiasto: Puławy

Berta to jeden z psów, które trafiły tu "na starość" i obecnie mają już niestety małe szanse na prawdziwy dom. Jest starsza, grubiutka, nie wyróżnia się wyglądem... Zaufanie ludziom zajęło Bercie trochę czasu – pierwsze tygodnie spędzała ukryta w budzie, wychodząc tylko, gdy nikogo nie było w pobliżu. Obecnie suczka nauczyła się już życia w schronisku:) Przez większość dnia biega "luzem" po placu, towarzysząc pracownikom i wolontariuszom. Bardzo polubiła głaskanie i często sama się go domaga. Z chęcią wychodzi również na spacery ze znanymi jej osobami, zaczyna być też coraz bardziej otwarta w stosunku do obcych. Bez problemu akceptuje inne psy oraz koty. Umie zostawać sama w pomieszczeniach (nie wyje, nie niszczy, utrzymuje czystość). Wiemy, że Berta to nie adopcyjny ideał, ale może jednak ktoś zdecyduje się właśnie na nią? Berta ma ok. 12 lat. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i zaczipowana; ze względu na wiek nie została poddana zabiegowi kastracji. Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub po godzinach pracy 535 936 060. Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
PłećONA Wiek13 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.