Puszatek.pl

lelo

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 5 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Puławy
  • TELEFON 66... Pokaż numer telefonu 667 706 607

Lelo jest uroczym psem w typie owczarka niemieckiego. Długo błąkał się po jednej z okolicznych wsi, miał dużą ranę na boku. Gdy trafił do schroniska był dość wystraszony, bardzo bał się smyczy. Na szczęście sporo udało się już wypracować i obecnie Lelo bez problemu wychodzi na spacery. Rana zagoiła się, sierść odrosła i dziś już prawie nie ma po niej śladu :) Na spacerach Lelo jest baardzo grzeczny, nigdy zanadto nie oddala się od człowieka, puszczony luzem wraca na zawołanie. Wzorowo zachowuje się także w stosunku do innych psów, nie wykazuje w ich kierunku żadnej agresji, a gdy jakiś zwierzak jest w stosunku do niego zbyt nachalny, odwraca się w drugą stronę. Lelo bardzo ceni sobie towarzystwo ludzi, często ociera się o nogi, domagając się pieszczot, bądź skacze na człowieka, nie zawsze będąc w pełni świadomym swoich gabarytów. Nie lubi zostawać sam na wybiegu i potrafi przeskoczyć przez ogrodzenie – jeśli miałby zamieszkać w domu z ogrodem, posesja musi być dobrze zabezpieczona, aby uniknąć jego ewentualnych ucieczek. Mamy nadzieję, że Lelo nie będzie musiał długo czekać na nowy dom :)

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

ori vel misio_photo

Ori vel misioMiasto: Warszawa

Ori trafił do schroniska w październiku 2016. Przez dłuższy czas mieszkał na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych w Zegrzu. Pewnego dnia przyszedł i już tam został. Dotychczas dowoziliśmy jedzenie i dokarmiali go pracownicy ochrony, ale ponieważ ośrodek został sprzedany, pies trafił do schroniska. Zamieszkał wraz z sunią dla której jest oparciem w trudnej rzeczywistości. Pomóżcie, udostępnijcie. Może ktoś Oriego szuka? A może ktoś da mu dom? Ori jest dość dużym (ok. 30 kg) psem, jest spokojny, łagodny, lekko nieufny. Na widok znajomych wolontariuszy potrafi już okazywać oznaki radości. Jest łakomy i dzięki przysmakom pozwala na subtelny dotyk, jednak to wciąż za mało by móc zabrać go na spacer do lasu. Nie zna szelek ani smyczy. Trudno nam określić jaki ma stosunek do innych psów. podejrzewamy że z łagodną suczką dogadałby się bez problemu. Ori to piękny pies który szuka odpowiedzialnego, cierpliwego Opiekuna który pomoże mu w walce z jego lękami. płeć: pies ur. ok. 2013 r. wielkość: duży kastracja: nie Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Ania clio255@wp.pl 698 307 526 wolontariuszka Małgośka 608 315 461 Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.
PłećON Wiek5 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.