Puszatek.pl

chmielek

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 6 msc
  • MIASTO Zielona Góra
  • TELEFON 68... Pokaż numer telefonu 68 353 55 85

Chmielek trafił do nas w dniu 4.07.2021. Chłopaczek po dwutygodniowej kwarantannie zostanie przygotowany do adopcji. Do tego czasu poszukujemy dla niego domu tymczasowego, który ewentualnie może zostać domem stałym. Jeszcze się z Chmielkiem poznajemy, aczkolwiek dał sie poznać jako energiczny, delikatny i czuły szkrab, który potrzebuje domu i ogromu miłości.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

wileda_photo

WiledaMiasto: Wejherowo

Wileda Ratując jedno życie nie zmienimy całego świata, ale z pewnością życie tego psa zmienimy na lepsze. Poznajcie Wiledę. Wileda jest z nami od 22 września 2019 roku, został znaleziony w miejscowości Luzino. Psiak trafił do schroniska w bardzo złym stanie. Zarówno psychicznie jak i fizycznie był skrajnie zaniedbany. Był przemoczony, głodny i bardzo słaby. Trudno było odgadnąć płeć, ponieważ psiak nie dał do siebie podejść. Małymi krokami pracowaliśmy na jego zaufanie. Z każdym dniem, pozbywając się kolejnych dredów, które zapewne towarzyszyły mu od bardzo dawna. Wileda jest starszym, niewidomym psem, z pewnością nie rozumiał co się stało. Nie znał ciepło rąk i spokojnego głosu. Kiedy pierwszy raz przytulił główkę i nasłuchiwał, nasze serca zupełnie się rozkleiły. Nasz podopieczny miał bardzo przerośnięte pazury, i potwornie zakołtunione łapy w których tkwiły resztki gałęzi. To były miejsca najtrudniejsze do pielęgnacji – bronił się, nie wiedząc, że już niedługo będzie mu lżej – UDAŁO SIĘ . Wileda coraz lepiej czuje się wśród ludzi - przyjaciół. Codzienna porcja głaskania i spacerów wzmacnia jego więź z człowiekiem. Jest niewidomy, więc bardzo wsłuchuje się w nowe dźwięki i podąża w ich kierunku. Wileda ma również problemy z tarczycą , wątrobą i serduszkiem. Mamy nadzieję, że uda nam się znaleźć dla niego spokojną przystań w której już na zawsze będzie czuł się bezpiecznie. Zobacz album ze zdjęciami z metamorfozy Wiledy: https://www.facebook.com/pg/schronisko.dabrowka/photos/?tab=albumWileda Nie możesz adoptować przyjaciela ? Zostań opiekunem wirtualnym. http://schroniskodabrowka.pl/adopcje/adopcja-wirtualna/ Kontakt: OTOZ Animals Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce / koło Wejherowa Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino tel. biuro adopcyjne: 607-540-557 adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
PłećON Wiek14 lat Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.