Puszatek.pl

zibi

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 2 lata
  • WIELKOŚĆ mały
  • MIASTO Oświęcim
  • TELEFON 69... Pokaż numer telefonu 692 877 699

Dlaczego nikt nie chce pokochać Zibiego? Jest tak samo malutki jak wszystkie inne pieski o które telefony aż huczą… Jest tak samo uroczy jak te wszystkie psiaki na które ktoś zwraca uwagę… Więc powiedzcie nam proszę dlaczego nikt nie chce jego? Jest malutki waży może 10 kilo, mimo to wciąż jest za duży żeby ktoś go pokochał. Zibi jest cudowny, ma około 2 lata i sięga bardzo nisko łydki ze względu na swoją jamnikowatą posturę :)) Czy znajdziemy jeszcze dom dla psa który powoli przestaje w niego wierzyć? Zibi zachowuje czystość, jest nauczony życia w domu. Chętnych zapraszamy do kontaktu i umówienia się na poznanie chłopaka :))

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

kassandra_photo

KassandraMiasto: Tczew

Kassandra, kto Cie tak skrzywdził. Dlaczego w tych pięknych oczkach jest tyle strachu? Jesteś piękna, mądra, cudowna i zasługujesz na najlepsze. Kassandra to przepiękna suczka w typie owczarka niemieckiego w wieku około 8 lat. Początkowo schowana w głebi budy nie chciała nawet spoglądać z zza krat. Dziś jest już lepiej. Rano wita swoich opiekunów a w ciągu dnia wygrzewa się w promieniach słońca. Jednak nadal jest w niej ogromny strach. Uczy się chodzić na smyczy i wychodzi jej już to coraz lepiej. Gdy się przestraszy chowa się miedzy nogi swojego opiekuna. Czyżby zaczynała mu ufać? Ta wspaniała psinka nie ma w sobie żadnej agresji. Inne zwierzęta również omija bez żadnego zainteresowania więc raczej śmiało mogłaby zamieszkać z innym łagodnym psiakiem. Jest bardzo nieśmiała i potrzebuje troskliwej opieki aby bardziej otworzyć się na życie. Dlatego szukamy jej domu bez malutkich dzieci, które mogłyby ją za bardzo stresować. Kassandra potrzebuje kochającego domku, który wyleczy jej zranioną duszę i mamy nadzieje, że odzyska blask w oku i chęci do życia. Kassandra przebywa pod opieką Schroniska OTOZ Animals w Tczewie. Numer ewidencyjny w schronisku: 317/20 Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana i wysterylizowana. Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję: tel. 58 531 96 56 e-mail: tczew.schronisko@wp.pl OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ul. Malinowska, 83-110 Tczew
PłećONA Wiek8 lat Wielkośćśredni
grysik_photo

GrysikMiasto: Zielona Góra

Wygląda jak Karelski Pies na Niedźwiedzie. Niby silny, a nie potrafi pokonać choroby i bezdomności. Pojawił się znikąd, przybłąkał na prywatną posesję w poszukiwaniu jedzenia. Wychudzony, zmęczony, zrezygnowany. W schronisku trafił na ogrzewane pomieszczenie, w którym od razu zasnął, jakby właśnie spełnił swoje największe marzenie. Łaknący kontaktu, szukający ukojenia w ramionach ludzi. Najchętniej nikogo nie wypuszczałby ze swojego ciepłego kącika. Kolana ludzkie byłyby dla niego najlepszą poduszką. Grysik niestety ma problemy z nerkami, jest w trakcie diagnostyki, jesli azotemia utrzyma się dwa miesiące, oznacza to, że cierpi na przewlekłą niewydolność nerek. Co to oznacza? Grysik do końca życia będzie musiał być pod stałą opieką lekarza weterynarii, przyjmować kroplówki wzmacniające pod skórne (obecnie otrzymuje dwa razy w tygodniu), suplementy oraz specjalistyczną karmę (renal). Opieka nie jest kosztowna, jednak wymaga dyscypliny i konsekwentnego działania. Pies z przewlekłą niewydolnością nerek w schronisku to wyrok, zawsze przegra z młodymi, zdrowymi psiakami, dlatego prosimy o udostępnianie jego ogloszeń. To naprawdę cudowny pies. Lubi powolne spacery, ignoruje inne psiaki, radość sprawia mu węszenie lub odpoczynek u boku człowieka. Nie ciągnie na smuyczy, nie wykazuje agresji, dzielnie znosi opiekę weterynaryjną. Drepcze czasami w kółko, jak przystało na geriatrycznego pieska.
PłećON Wiek10 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.