Puszatek.pl

martin

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 7 msc
  • MIASTO Opole
  • TELEFON 77... Pokaż numer telefonu 77 454 59 02

W marcu 2021 Martin przeszedł operacje ortopedyczna, po wypadku z samochodem, jakiemu uległ. Ponieważ po kota nie zgłosił się właściciel, to my musimy Mu znaleźć nowy, niewychodzący dom. Martin używa łapki po operacji, ale już nigdy nie będzie 100 % sprawnym kotem. Martin dopiero uczy się, że człowiek może być dobry. Chyba nie miał zbyt dobrych doświadczeń do tej pory.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

nero_photo

NeroMiasto: Warszawa

Nero trafił do schroniska pod koniec sierpnia 2019 r. po śmierci właściciela. Niestety, mimo chęci rodzina nie mogła podjąć się opieki i tak Nero prosto z mieszkania i kanapy trafił do schroniskowego boksu. To szczególnie trudne dla psa, który nie potrafi korzystać z budy... Minęło już ponad 1,5 roku naszej znajomości, a my nadal próbujemy nauczyć Nero właściwego komunikowania się z człowiekiem i choć mamy wiele sukcesów, wciąż nie możemy powiedzieć, że należy on do „łatwych” psów. Nero, mimo iż miał kochającego opiekuna i żył u jego boku od szczeniaka, nie akceptuje dotyku i wyciągniętej ręki, a gdy czegoś nie akceptuje, zdarza się, że do razu sięga po możliwość użycia zębów, zamiast posłużyć się innym sygnałem. Dlatego naszym zdaniem Nero potrzebuje doświadczonego domu, który podjąłby się próby nauki wszelkich innych sygnałów, którymi pies może się posługiwać także w relacjach z człowiekiem. Przez te 1,5 roku z Nero pracuje jedna wolontariuszka. Wydaje się, że Nero tego właśnie potrzebuje, wypracowania schematów, jednej przewidywalnej osoby, której mógłby zaufać i z czasem pozwalać na więcej i więcej. Tak jest między Nero a Kasią. Nero jej ufa i chętnie współpracuje, to nas utwierdza w przekonaniu, że gdy Nero trafi na odpowiedniego człowieka, wszystkiego się jeszcze nauczy. To pies o niebanalnej urodzie, silnej i dobrze zbudowanej sylwetce i szorstkiej, białej sierści. Połączenie doprawdy nietuzinkowe, takie jeden na milion :) Zdobyć jego przyjaźń to także sztuka niebanalna, dlatego Nero czeka na naprawdę wyjątkowego człowieka. Może być również ciekawej urody i niebanalnego stylu, wtedy będzie jeszcze ciekawiej :) kontakt: Adopcję prowadzi Kasia, tel. 665 661 161 mail: kasiaszczerba67@wp.pl
PłećON Wiek5 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.