Puszatek.pl

martin

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 7 msc
  • MIASTO Opole
  • TELEFON 77... Pokaż numer telefonu 77 454 59 02

W marcu 2021 Martin przeszedł operacje ortopedyczna, po wypadku z samochodem, jakiemu uległ. Ponieważ po kota nie zgłosił się właściciel, to my musimy Mu znaleźć nowy, niewychodzący dom. Martin używa łapki po operacji, ale już nigdy nie będzie 100 % sprawnym kotem. Martin dopiero uczy się, że człowiek może być dobry. Chyba nie miał zbyt dobrych doświadczeń do tej pory.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

margaret_photo

MargaretMiasto: Wejherowo

Samotność, choroba i ta potworna pustka w sercu towarzyszy Margaret codziennie podczas wyczekiwania na lepszy czas. Psia seniorka ma poważne problemy z poruszaniem się. Każdego dnia musi ćwiczyć i pokonywać swoje słabości, aby zmierzyć się z bólem i w miarę sprawnie funkcjonować. W jej życiu niezbędna jest codzienna gimnastyka, najlepiej połączona z rehabilitacją. Schroniskowi opiekunowie robią wszystko aby Margaret była jak najdłużej sprawna i samodzielnie się poruszała. Czy ma szanse na godną starość u boku człowieka? Wiemy, że jest to bardzo trudna decyzja. Opieka nad takim psem to codzienna walka o jego zdrowie i życie. Ale Margaret tak bardzo chce żyć !!! Ona wręcz prosi o uwagę i w ogromnym skupieniu wykonuje każdy kolejny ruch. Zupełnie jakby wierzyła, że u celu jest wymarzone miejsce – dom. Nie chcemy jej złamać serca, złudnymi obietnicami, ale sami w głębi duszy liczymy na cud. Są przecież wśród nas anioły dla których los takich zwierząt jak Margaret nie jest obojętny. Sunia cierpi na Osteoartritis – chorobę zwyrodnieniową stawów. Jeśli chcesz zostać jej aniołem na ostatnie lata życia – skontaktuj się z biurem adopcyjnym schroniska. Kontakt w sprawie adopcji OTOZ Animals Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce / koło Wejherowa Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino tel. biuro adopcyjne: 607-540-557 adres e-mail: dabrowka@otoz.pl godziny urzędowania biura 10:30 - 17.00 Nie możesz adoptować przyjaciela? Zostań wirtualnym opiekunem. http://schroniskodabrowka.pl/adopcje/adopcja-wirtualna/
PłećONA Wiek10 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.