Puszatek.pl

uszek

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 8 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Zielona Góra
  • TELEFON 68... Pokaż numer telefonu 68 353 55 85

Uszek jest delikatnym i wrażliwym psiakiem, trafił do schroniska ze złych warunków. Pomimo, iż ze strony człowieka nie spotkało go dotychczas za wiele dobrego, psiak pokochał wszystkich pracowników i wolontariuszy gdy zobaczył, że z ich strony nic mu nie zagraża. W dalszym jednak ciągu jest delikatny i łatwo go przestraszyć. Uszek uwielbia spacerki, uwielbia kontakt z człowiekiem, lubi się przytulać i być głaskany. Z pewnością będzie świetnym kompanem człowieka, który zapewni mu w domu sporo spokoju i da poczucie bezpieczeństwa.

PODOBNE ZWIERZAKI

helcia_photo

HelciaMiasto: Warszawa

Helcia trafiła do schroniska we wrześniu 2017 r. ze swoim dzieckiem. Kociątko znalazło dom, ale Helcia tylko otarła się o to szczęście. Mimo że ktoś zwrócił na nią uwagę, w domu adopcyjnym spędziła jedynie pół roku. Z opisu zachowania kotki wynikało że w domu czuła się dobrze, ale nie zdążyła na tyle przekonać się do człowieka, aby obdarzyć go pełnym zaufaniem. Została oddana, bo się nie oswoiła, nie pozwalała się dotykać. Być może ktoś dał jej za mało czasu. A może czuła, że jest na „okresie próbnym” i nie warto się otwierać, żeby potem nie zostać zranionym… Po powrocie do schroniska szybko zaaklimatyzowała się między innymi kotami. Jej samopoczuciu ewidentnie służy kocie towarzystwo. W stosunku do ludzi jest wciąż niepewna. Obserwuje, ale boi się podejść. Najlepszym domem dla Helci byłby dom gdzie już są inne koty. Wierzymy, że jeszcze nie jest za późno, aby mogła uwierzyć że ktoś może ją pokochać. Potrzebuje jednak opiekuna, który będzie wyrozumiały wobec jej dystansu i da jej czas na to, by sama, we własnym tempie i na własnych warunkach, zbliżyła się do człowieka. Jak dotąd nie miała nikogo komu by naprawdę na niej zależało...Helcia jest zdrowa, wykastrowana, odrobaczona i zaszczepiona. Ma ujemne testy FIV/FeLV.Szukamy dla niej domu niewychodzącego z zabezpieczonymi oknami/balkonem i chętnie z towarzyskim kotem/kotami. kontakt: Przed przyjazdem do schroniska prosimy o kontakt z wolontariuszką prowadzącą adopcję. Adopcję prowadzi Monika: tel 500 367 537 e-mail: dt-monikah@wp.pl
PłećONA Wiek5 lat Wielkość-

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.