Puszatek.pl

movi

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 4 lata
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Zielona Góra
  • TELEFON 68... Pokaż numer telefonu 68 353 55 85

Movi jest pełnym energii psem, uwielbiającym każdy rodzaj kontaktu z człowiekiem. Chętnie poszaleje na spacerze, jednocześnie pięknie i karnie chodzi na smyczy. Jest kontaktowy i nstawiony na współpracę z człowiekiem. Nie ma w nim agresji, świetnie się dogaduje z ludźmi, uwielbia przytulanie i dotyk. Odpowiednio zapoznany z innym psem, jest dobrze do niego nastawiony, potrafi szaleć i się bawić ze swoim psim kumplem, jednak reakcja Moviego na obszczekiwanie na spacerze przez obego zwierzaka potrafi być gwałtowna. Movi jest idealnym psem dla aktywnych osów, które lubią rekreację, wycieczki bądź sport i chcą, by ich pies z radością towarzyszył im w każdej z tych sytuacji. Movi przez chwilę był w domu, jednak okazał się tylko chwilową zachcianką, która szybko się znudziła. W domu nie niszczył, zachowywał czystość, żył w zgodzie z domownikami.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

orionka_photo

OrionkaMiasto: Warszawa

Orionka to młodziutka sunia. Schroniskowe Imię książeczkowe Orka. Swym pięknym wyglądem przypomina nieco długowłosego owczarka niemieckiego. Jej wiek nie przekroczył na pewno 2 lat. Do schroniska trafiła wraz ze swoim bratem Neptunem. Orionka jest nieśmiałą suczką, nie wiemy jak wyglądało jej życie przed schroniskiem, możemy się jedynie domyślać... Suczka jest nieufna w stosunku do ludzi. Nie wie co to spacer, smycz czy szelki. Nie pozwala na dotyk. Na szczęście lubi przysmaki i dzięki temu możemy trochę oczarować lęki suczki i zacząć z nią efektywnie pracować. Na pewno ograniczone schroniskowe warunki nam tego nie ułatwiają. Jej przyszli opiekunowie będą musieli poświęcić trochę czasu i cierpliwości, by nauczyć Orionke pozytywnych skojarzeń z ludźmi. Jako że suczka jest młodziutka tak też nauka zaufania do człowieka w odpowiednich rękach powinna przynieść zadowalające rezultaty. płeć: suczka ur. 2015 (?) wielkość: duża sterylizacja: tak Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Dagna 509 406 713 wolontariuszka Paulina 510 318 643 wolontariuszka Ania 698 307 526 clio255@wp.pl Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. kundellos.pl/ankieta-adopcyjna Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch!
PłećONA Wiek2 lata Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.