Puszatek.pl

movi

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 4 lata
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Zielona Góra
  • TELEFON 68... Pokaż numer telefonu 68 353 55 85

Movi jest pełnym energii psem, uwielbiającym każdy rodzaj kontaktu z człowiekiem. Chętnie poszaleje na spacerze, jednocześnie pięknie i karnie chodzi na smyczy. Jest kontaktowy i nstawiony na współpracę z człowiekiem. Nie ma w nim agresji, świetnie się dogaduje z ludźmi, uwielbia przytulanie i dotyk. Odpowiednio zapoznany z innym psem, jest dobrze do niego nastawiony, potrafi szaleć i się bawić ze swoim psim kumplem, jednak reakcja Moviego na obszczekiwanie na spacerze przez obego zwierzaka potrafi być gwałtowna. Movi jest idealnym psem dla aktywnych osów, które lubią rekreację, wycieczki bądź sport i chcą, by ich pies z radością towarzyszył im w każdej z tych sytuacji. Movi przez chwilę był w domu, jednak okazał się tylko chwilową zachcianką, która szybko się znudziła. W domu nie niszczył, zachowywał czystość, żył w zgodzie z domownikami.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

dino_photo

DinoMiasto: Wejherowo

Dino Dino nigdy nie chodził na spacery, Dino nigdy nie zaznał wolności ... Piękny, dostojny i trochę zagubiony Dino czeka na swój cud. Kiedyś jego domem była rozwalająca się duda. Buda była jedna a psy dwa. Takie życie miał nasz obecny podopieczny. Czasem udało mu się schronić pod dachem a czasem miejsca ustępował swojemu kompanowi. I tak mijały lata ... Dziś Dino bezpiecznie wypoczywa w wielkim schroniskowym boksie, jednak piętno które pozostawił człowiek nadal siedzi w jego głowie. Dino jeszcze boi się wychodzić na zewnątrz. Jego światem stał się schroniskowy kojec. Czy tylko na tyle zasługuje ? Czy ma szansę na lepsze życie ? Dino nie jest agresywny, w swojej bezpiecznej kryjówce pozwala się głaskać i nieśmiało podchodzi do ludzi. Systematyczna praca i dużo miłości przynosi efekty, nasz Dino zaczął wychodzić na spacery i nawet polubił kontakt z otaczającym go światem. Wiemy, że przed nim jeszcze dużo pracy ale z pewnością Dino odwdzięczy się za ten czas i zaangażowanie. Gorąco apelujemy o dom dla Dina !!! Być może to właśnie osoba po drugiej stronie monitora zakocha się w psiaku i podaruje mu prawdziwe życie. Dino ma około 6-7 lat, jest zaszczepiony i gotowy poznać nowych właścicieli. Przed psiakiem jeszcze wiele nauki ... ale damy radę !!! Wspólnie zmieńmy jego przyszłość !!! OTOZ Animals Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce / koło Wejherowa Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino tel. biuro adopcyjne: 607-540-557 adres e-mail: dabrowka@otoz.pl Godziny urzędowania biura adopcyjnego 10.30-17.00 Nie możesz adoptować przyjaciela? Zostań wirtualnym opiekunem. http://schroniskodabrowka.pl/adopcje/adopcja-wirtualna/
PłećON Wiek5 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.