Puszatek.pl

beza

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 3 lata
  • WIELKOŚĆ mały
  • MIASTO Warszawa
  • TELEFON 79... Pokaż numer telefonu 795 899 892

BEZA – prześliczna, filigranowa, delikatna, ok. 2 letnia dziewczynka. Dopiero odkrywa uroki życia z człowiekiem. Powolutku, małymi kroczkami uczy się mu ufać. Kocha psy. Dogaduje się z nimi świetnie, ale też traktuje ich obecność jak wsparcie. Z radością zamieszka więc w towarzystwie czworonożnego, stabilnego rezydenta, który będzie jej pomocą i doda jej pewności siebie. Akcepuje koty. Bardzo lubi spacery, podczas których bez problemu mija obce osoby, z namaszczeniem czyta trawiastego Facebooka, zawiera psiowe znajomości i chętnie podchodzi do opiekuna, by poczęstować się smaczkiem. Hałasy miasta też nie robią na niej większego wrażenia, choć wiadomo – najlepiej czułaby się w spokojniejszej okolicy. Jest bezproblemową domowniczką. Zna i lubi klatkę kennelową, pięknie zostaje sama (nie niszczy, nie wokalizuje). Dotyk człowieka wciąż jest dla niej czymś nowym. Uczy się go i robi postępy. Jest młoda, urocza, śliczna. Ma ogromne pokłady wdzięku. Szukamy jej spokojnego domu, bez dzieci za to z drugim czworonogiem, u opiekunów, którzy będą dla niej wyrozumiali i pozwolą jej otwierać się bez pośpiechu. Pokochasz kochaną dziewczynkę? Mieszka w domu tymczasowym w Warszawie. Kontakt w sprawie adopcji 570897899

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

felek_photo

FelekMiasto: Puławy

Felek jest małym, drobnym psem, który nie miał łatwo w życiu. Został porzucony w lesie, przyczepiony sznurkiem do drzewa :( Późniejszy dom nie poradził sobie z jego problemami. Zamiast pracy z Felkiem zapewnił kojec, który później zamienił na łańcuch. Teraz szukamy Felkowi nowego domu – tym razem domu prawdziwego i odpowiedzialnego. Felek potrzebuje czasu, by się do kogoś przekonać. Nie ufa obcym, potrafi pokazać zęby. Jednak gdy bardzo polubi już daną osobę, nie odstępuje jej na krok. Jest łagodny w stosunku do swojego opiekuna. Ładnie spaceruje, nie ciągnie na smyczy, pilnuje się bez smyczy, lubi być głaskany, dotyk. Bardzo lubi przebywać w pomieszczeniach i za każdym razem wzbrania się przed powrotem do swojego boksu… Zwykle dogaduje się z innymi psami, choć bywa o nie zazdrosny przy głaskaniu. Nie znamy jego stosunku do kotów. Nie polecamy go do domu z małymi dziećmi. Szukamy raczej domu, gdzie opiekunami będą dorośli ludzie. Czy znajdzie się ktoś, kto pokocha Felka? <3 Felek jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pn.-pt. 8:00-16:00; sb.-nd. 8:00-12:00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060. Do adopcji psa potrzebny jest dowód osobisty, obroża oraz smycz. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
PłećON Wiek6 lat Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.