Puszatek.pl

biały

Biały ma ok 5 lat, swoje wcześniejsze życie spędził na...0.5 metrowym łańcuchu u człowieka, który kochał swoje zwierzęta ale był bardzo chory. Psiak jest kochany, ładnie chodzi na smyczce. Zaskrobisz sobie jego miłość-będziesz miał super kumpla!

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

rakija_photo

RakijaMiasto: Puławy

Rakija to bardzo temperamentna, żywiołowa suczka. Niestety psy o takich charakterach zwykle nie są marzeniem dla potencjalnych adoptujących, a to właśnie one najbardziej potrzebują domu... Rakija łatwo się „nakręca”, będąc w boksie jest ciągle pobudzona, szczeka i skacze na kraty, próbując się wydostać. Wyjście na spacer czy wybieg raz dziennie nie męczy jej wystarczająco fizycznie ani psychicznie. Rakija domaga się kontaktu z ludźmi i wszelkiego rodzaju pieszczot. Czasem z nadmiaru ekscytacji zdarza się jej skoczyć na człowieka czy go podrapać. Łatwo nabiera zaufania do nowych osób, chętnie spaceruje. Na inne psy też reaguje pozytywnie, ma nawet psiego kolegę, z którym regularnie bawi się na wybiegu. Rakija będzie świetną towarzyszką wielogodzinnych pieszych podróży :) Szukamy ludzi, którzy będą w stanie poświęcić jej sporo czasu i zainteresowania. Raczej nie sprawdzi się jako pies do bloku, czy domu z małymi dziećmi. _Rakija ma ok. 1 rok. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana. Znajduje się w województwie lubelskim, w schronisku w Puławach (ul. Przemysłowa 1). _Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (nd.-pn.: 8-12, wt.-sb.: 8-16) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060. _Do adopcji psa potrzebny jest dowód osobisty, obroża oraz smycz. Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. _Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
PłećON Wiek1 rok Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.