Puszatek.pl

biały

Biały ma ok 5 lat, swoje wcześniejsze życie spędził na...0.5 metrowym łańcuchu u człowieka, który kochał swoje zwierzęta ale był bardzo chory. Psiak jest kochany, ładnie chodzi na smyczce. Zaskrobisz sobie jego miłość-będziesz miał super kumpla!

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

snopel_photo

SnopelMiasto: Zielona Góra

Snopek przyjechał do nas z Mozowa w gminie Sulechów, gdzie przybłąkał się na prywatną posesję. Do schroniska przyjechał trochę wychudzony i przestraszony, nie wiedział czego się spodziewać i nawet nie pozwolił sobie ubrać obroży. Snopek troszkę ochłonął i na tyle na ile jest to możliwe przywykł do warunków panujących w Schronisku. Bardzo cieszy go widok człowieka ze smyczą, wie, że oznacza to spacerek. W kojcu szaleje, ciężko ubrać go w szelki, psiaczek skacze, domaga się wyjścia natychmiast i ciężko jest mu się przez kilka minut uspokoić. Po wyjściu z boksu idzie w miarę ładnie, denerwując się na wybrane szczekające przez kraty psiaki. Na początku spaceru jest bardzo pobudzony, sprawdza nowe zapachy, pozostawia swoje ślady, węszy i ciężko zwrócić jego uwagę. Po pewnym czasie uspokaja się i zachowuje znacznie spokojniej, wciąż jednak intensywnie węsząc. Na smyczy idzie w miarę ładnie, pomimo tego, że prawie cały czas na napiętej smyczy to nie ciągnie bardzo przed siebie. Nadaje się dla biegacza amatora, w miarę ładnie trzyma tempo, czasem zatrzymując się przy interesującym zapachu. Jest bardzo skąpy w kontaktach z człowiekiem - to nie jest tak, że nie lubi ludzi, Snopek po prostu nie mam dużej potrzeby głaskania, w przerwie na węszenie chętnie podejdzie na czułości, jednak po chwili widać, że chce już iść dalej. Preferuje głaskanie pod bródką i po bokach pyszczka niż w tylnych partiach ciała, widać, że wywołuje to u niego dyskomfort i niepewność. Nie jest wielkim fanem smaczków, jeżeli już to zje niewielką ilość z daleka od Schroniska, w spokojnym miejscu, gdzie będzie czuł się w miarę zrelaksowany. Pobudza się bardzo na widok innych psiaków, zaczyna szczekać, skakać, piszczeć, jednak nie ma wobec nich przyjaznych zamiarów. Jest psiakiem roztrzęsionym pobytem w Schronisku, gdy tylko spacer zmierza ku końcowi i zbliża się do bramy zaczyna znów szaleć, piszczeć, szczekać, jakby zapomniał, że przed chwilą się trochę odstresował i na nowo zbiera w sobie negatywne emocje. Przy powrocie do kojca potrafi się zaprzeć i nie bardzo chce wejść do środka, może nawet próbować wysmyknąć się z szelek. Nie nadaje się do domu z innymi zwierzętami. Poszukujemy dla Snopka odpowiedzialnego i kochającego właściciela, który zapewni psiakowi spokój, stabilizację, cierpliwość i będzie gotowy do pracy nad jego problemami.
PłećON Wiek5 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.