Puszatek.pl

noemi

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 3 lata
  • WIELKOŚĆ mały
  • MIASTO Warszawa
  • TELEFON 51... Pokaż numer telefonu 519 615 975

Taka kruszynka każdego dnia ciągała za sobą ciężki łańcuch. Jej rozpadające się schronienie ledwo przypominało kształtem budę. Często nie miała co jeść. Tak wyglądało jej życie, taki los zgotował jej człowiek. Na szczęście to już za nią. Trafiła do Korabiewic w wyniku interwencji. Jest bezpieczna, ale schronisko nigdy nie będzie domem. Mi jest nieśmiała, ale bardzo ciekawska. Lubi smaczki. Na początku do człowieka może podchodzić ulegle, kłaść się. Po chwili jednak przestaje się kulić i podchodzi po mału z ciekawością, delikatnie zaczepia i prosi o głaski. To wspaniała, wrażliwa młoda sunia. Jest mała, sięga przed kolano. Ostatnio była na swoim pierwszym spacerze, miała momenty zawahania ale świetnie sobie poradziła. Podobało jej się. Dużym wsparciem są dla niej koleżanki z boksu - Nicki i Nancy. Dom z drugim psiakiem mile widziany. :) Może to na Ciebie czeka?

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

winyl_photo

WinylMiasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Imię: Winyl Rasa: mix Ur. 2010 Płeć: samiec Wielkość: średni Waga: ok. 13 kg Aktualizacja 14.08.2020r: Dodaliśmy kilka aktualnych zdjęć Winyla. Piesek jest w trakcie leczenia, które przynosi widoczne efekty. Sierść ładnie odrasta, ślady po strupach znikają a psiak otwiera się coraz bardziej na kontakt z człowiekiem. Jeszcze do głaskania się nie nadstawia, ale czekamy cierpliwie. Winyl pokazał, że jest wielkim łakomczuszkiem i za smaczki zrobi wiele. Bardzo prosimy o dobry i bezpieczny domek dla psiaka, który tak wiele się wycierpiał. Pomóż mu zapomnieć o złych chwilach i pokochaj z całego serca. Winyl to starszy, zaniedbany pies znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Jego ciało jest całe wyłysiałe i pokryte strupami, które na pewno sprawiają mu ogromny ból. Pies jest już diagnozowany i przebywa pod opieką weterynarza. Widać, że psiak cierpi, jest obojętny i apatyczny w stosunku do człowieka. Mamy nadzieję, że uda mu się powrócić do zdrowia i znaleźć domek, w którym jeszcze zazna szczęścia i troski właścicieli. NIE KUPUJ – ADOPTUJ ! PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna. ------------------------------------------- Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl
PłećON Wiek11 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.