Puszatek.pl

filemon

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 7 msc
  • MIASTO Puławy
  • TELEFON 66... Pokaż numer telefonu 667 706 607

W połowie grudnia trafiły do nas 3 koty, które zostały wyrzucone w workach do śmietnika przy cmentarzu. Oto pierwszy z nich, Filemon. Trudno nam wyobrazić sobie jak wielki strach musiał odczuwać. Walczył o życie... Po trafieniu do schroniska był bardzo wystraszony. Trudno mu się dziwić. Jedyne informacje jakie mamy o jego kontaktach z człowiekiem wskazują, że nie miał łatwo z naszym gatunkiem... Filemon jest kotem strachliwym, zwykle schowanym w swojej budce w kociarni, ale już nieśmiało wychodzi i obserwuje wszystko z góry. Musimy dać mu więcej czasu na aklimatyzację do schroniskowych warunków, przywyknięcie do hałasu. Choć mamy ogromną nadzieję, że nie będzie musiał się do tego przyzwyczajać, że znajdzie się osoba, która wynagrodzi mu wszystkie krzywdy, które wyrządził człowiek, podaruje szansę... Filemon ma ok pół roku. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony od chorób wirusowych, zaczipowany i wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pn.-pt. 8:00-16:00; sb.-nd. 8:00-12:00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

walia_photo

WaliaMiasto: Wejherowo

Walia Walia & Fredi Taka przyjaźń zdarza się naprawdę rzadko. On - szalony, radosny i bardzo kontaktowy pies. Ona – mocno wycofana, bojaźliwa i nieufna. Oboje połączyła bezdomność i wspólny kojec, który okazał się wspaniałym pomysłem. Dzięki pozytywnej energii schroniskowego Frediego, nasza Walia otworzyła się na świat. Ta przyjaźń rośnie z każdym dniem i jesteśmy świadkami wspaniałej przemiany jak zachodzi w jej serduszku. To niezwykłe móc obserwować jak bardzo ważni stali się dla siebie przez ten czas i jak bardzo wspierają się w potrzebie. Fredi to prawdziwy ogrodnik, prawdopodobnie przekopie każdy ogródek. Uwielbia zabawę w ziemi i długie bardo wyczerpujące spacery. Walia musiała się nauczyć spacerować na smyczy. Bezpiecznie czuje się w towarzystwie Frediego i co chwile sprawdza czy psiak jest w jej najbliższym otoczeniu. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o przygarnięciu dwóch psów, to jest to najwspanialszy duet właśnie dla Ciebie. Szukamy rodziny, która pomoże dostosować się Walii do nowej sytuacji. Rodziny, która podaruje jej czas, serce i swoją cierpliwość. Jednocześnie musi też mieć czas dla aktywnego Frediego, który ma w sobie niekończące się pokłady energii. Ta para powinna zamieszkać razem. Byłoby idealnie znaleźć właśnie taki dom. Kontakt w sprawie adopcji: OTOZ Animals Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce / koło Wejherowa Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino tel. biuro adopcyjne: 607-540-557 adres e-mail: dabrowka@otoz.pl Nie możesz adoptować przyjaciela? Zostań wirtualnym opiekunem. http://schroniskodabrowka.pl/adopcje/adopcja-wirtualna/
PłećONA Wiek6 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.