Puszatek.pl

lima

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 9 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Puławy
  • TELEFON 66... Pokaż numer telefonu 667 706 607

Lima jest dziś zupełnie inną suczką, niż na początku swojego pobytu w schronisku. Jednak nadal jest nieufna w stosunku do obcych jej osób, potrzebuje dużo czasu, by się do nich przekonać. Pierwszy etap za nią- otworzyła się na ludzi. Czas na kolejny krok- nowy dom! Dom, który da zagwarantuje jej spokój, bezpieczeństwo. Dom, który będzie rozumiał jej lęki i stopniowo, cierpliwie nad nimi pracował. Lima to wspaniała suczka, potrzebuje tylko szansy, wyciągnięcia jej ze schroniskowego boksu… Akceptuje inne psy, lubi ich towarzystwo. Dobrze, gdyby w nowym domu był inny, zrównoważony pies. Lima jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wykastrowana. Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pn.-pt. 8:00-16:00; sb.-nd. 8:00-12:00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

PODOBNE ZWIERZAKI

lolek_photo

LolekMiasto: Warszawa

Jak na rocznego psiaka przystało, Lolek (0079/21) to puchata kulka pozytywnej energii! Wszędzie go pełno, biega, skacze, na widok człowieka cieszy się i jasno to pokazuje. Jeśli tylko ukucniemy obok niego, on już jest na kolanach, rozdając soczyste buziaki. Loluś to bardzo energiczne psie dziecko, które będzie musiało jeszcze dużo się nauczyć. Przede wszystkim chodzenia na smyczy, bo jego radość i energia w połączeniu ze smyczą nie współgrają na razie ;-) Lolek jest bardzo zainteresowany innymi psami, prawdopodobnie chciałby się z nimi pobawić, ale jeszcze go poznajemy, więc nie wiemy na pewno, czy ten młodzieniec umie odnaleźć się w relacjach międzypsich. Do schroniska przyjechał razem z Tolą (0080/21), która prawdopodobnie jest jego mamą i nawet ona czasem traci do niego cierpliwość ;-) Loluś jest żywym i ciekawskim psiakiem, ale wiele sytuacji go jeszcze przerasta. Gwałtowne ruchy, przedmioty, których nie zna, głośne nagłe dźwięki są dla niego czymś niezrozumiałym. W takich chwilach szuka wsparcia w przewodniku. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, który będzie umiał zapanować na rozpierającą Lolusia energią, przekierowywać pobudzenie na mądrą naukę poprzez wspólną zabawę. Osoba adoptująca Lolusia musi być przygotowana na spokojną i cierpliwą pracę nad budowaniem wzajemnego zaufania. To psie dziecko będzie potrzebować świadomego i mądrego wsparcia, aby zaufać i poczuć się bezpiecznie. Z uwagi na lękliwość Lolka oraz potrzebę spokojnej i konsekwentnej nauki, nie polecamy Lolka do rodzin z małymi dziećmi. Nie znamy jego stosunku do kotów. Kontakt w sprawie adopcji: Asia 693 120 248
PłećON Wiek1 rok Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.