Puszatek.pl

bosman

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 10 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Puławy
  • TELEFON 66... Pokaż numer telefonu 667 706 607

Bosman trafił do schroniska po długiej tułaczce. Po obroży z którą do nas przyjechał i jego zachowaniu, możemy wnioskować, że dużą część życia spędził na łańcuchu… Początkowo był wystraszony całą sytuacją i delikatnie wycofany. Po kilku dniach na szczęście zaufał pracownikom, zaczął wychodzić na spacery i pokazał, że tak naprawdę jest fajnym psiakiem. Potrzebuje tylko czasu. Nie jest polecany do domu z małymi dziećmi, mogą być dla niego zbyt głośne i intensywne. Akceptuje inne psy. Bosman jest kochanym starszym psem. Potrzebuje spokojnego domu, który zagwarantuje mu bezpieczeństwo. Bosman jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pn.-pt. 8:00-16:00; sb.-nd. 8:00-12:00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

karmel_photo

KarmelMiasto: Puławy

Karmel to prawdziwy wulkan energii ;) Był niezbyt udaną decyzją starszych ludzi, którzy nie poradzili sobie z jego wychowaniem. Karmel jest „psim akrobatą”. Mimo swoich niewielkich rozmiarów (sięga kolana) potrafi bez problemu przeskoczyć dość wysokie ogrodzenie czy np. otworzyć drzwi, skacząc kilka razy na klamkę. Jeśli miałby zamieszkać w domu z ogrodem, ogród musi być dobrze zabezpieczony, aby uniknąć jego ewentualnych ucieczek. W Karmelu nie ma ani grama agresji, jednak jest dość „nieokrzesany”. Spacery z nim z pewnością nie należą do najwolniejszych ani nudnych :) Karmel chce wszystko zobaczyć, powąchać, jak najszybciej! Nowy opiekun będzie musiał popracować z Karmelem nad chodzeniem na luźnej smyczy, a przede wszystkim być gotowym na dłuugie spacery, które porządnie zmęczą naszego podopiecznego. Karmel zdaje się kochać wszystkich ludzi bez wyjątku, na ogół akceptuje inne psy. Nie znamy jego stosunku do kotów. Czy komuś zabiło mocniej serce na jego widok? Karmel jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pn.-pt. 8:00-16:00; sb.-nd. 8:00-12:00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060. Do adopcji psa potrzebny jest dowód osobisty, obroża oraz smycz. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
PłećON Wiek3 lata Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.