Puszatek.pl

nitka

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 2 msc
  • WIELKOŚĆ mały
  • MIASTO Kielce
  • TELEFON 41... Pokaż numer telefonu 41 361 67 24

NITKA- suczka znaleziona na ul. Zagórskiej w Kielcach. Czyja zguba? Właściciel proszony o umówienie odbioru: 41-361-67-24 (8:00-16:00).

PODOBNE ZWIERZAKI

figa_photo

FigaMiasto: Warszawa

Pewnie słyszeliście od niektórych psiarzy, że wolą suczki, bo sunie są grzeczniejsze, łagodniejsze, spokojniejsze, bardziej się pilnują, itd. Nie do końca się z tym poglądem zgadzamy, bo każdy psiak jest inny, ale Figa to właśnie taki modelowy przykład suczki z opowieści niektórych psiarzy - chodząca dobroć, łagodność i piękno. I ten mądry, ale smutny wzrok… Figa została znaleziona na działkach i tyle o niej wiemy, prawdopodobnie jej opiekun zmarł. Ktoś kiedyś zadbał o sterylizację, zaczipowanie sunieczki i okazał jej dużo uwagi i serdeczności. Widać to podczas interakcji Figi z człowiekiem. Sunia bardzo garnie się do ludzi, uwielbia pieszczoty i ciągle jej mało - gdy przestajemy głaskać, popiskuje cichutko, prosząc o jeszcze chwilę przyjemności. Bardzo cieszy się z wizyt wolontariuszy, choć widać, że schronisko ją stresuje, nie czuje się tu pewnie. Ładnie spaceruje na smyczy, chodzi przy nodze, a gdy oddala się od opiekuna, po chwili ogląda się i przystaje, by wyrównać krok z przewodnikiem. W chwilach zadowolenia bryka wesoło i z radosnym psim uśmiechem przybiega, by się pomiziać. W oczekiwaniu na smaczki siada i cierpliwie czeka na smakołyk. Figa mieszka w boksie z suczką Spinką (2088/20), z którą super się dogaduje i dla której jest dużym wsparciem. Poza bezpieczeństwem boksu widać, że psiaki ją stresują i woli nie wchodzić z nimi w interakcje. Nie znamy jej stosunku do kotów. Dla naszej cudownej i niezwykłej dziewuszki szukamy kochającej rodziny, która okaże jej dużo czułości i miłości, zatroszczy się o prawidłową wagę Figi (sunia przyjechała do schroniska ze znaczną nadwagą), domu z windą lub małą ilością schodów do pokonania. Kontakt: Asia 693 120 248
PłećONA Wiek8 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.